Чудо-Рыба-кит• 19 марта 2021
Як ваші діти сплять в автокріслах?
Я маю на увазі крісла в яких не має лежачого положення. Є напівсидяче. Але голова всерівно падає вниз і дитині незручно. Дитині 3 роки.
Я думала купити нове, 15-36 кг. Але там взагалі тільки сидячи можна їхати.
Котик-Пупсик• 19 марта 2021
Вибирала зручне для сну, зараз Graco,голова не падає , ще cybex знаю, що зручні
ПАЦАНКА О• 19 марта 2021
В сидячому положенні. Голова падає іноді,можу поправляти. Потім дитина звикне і навіть під час сну сама себе контролюватиме. Мій син в сидячому кріслі з 2,5 р,зараз 6.
Завтра не пью• 19 марта 2021
У нас Рекаро Монза,немножко сидушка выезжает вперёд и спинка отклоняется.Самое удобное кресло,хотя ехали за другим.
Джинцы на Флиси• 19 марта 2021
У моего голова всегда на боковушку падает (почти 4 года). Правда, кресло пора менять, оно до 15 кг.
Аноним_Русалка• 19 марта 2021
В подголовнике есть специальный наклон для сна,чтобы голова не падала на грудь.
фрау Гитта• 19 марта 2021
А нас Ромер до 15 кг. Там щелчком кресло немного опускается назад. Голова никогда не висела.
Сейчас Ромер до 36. Ребенок спит себе, облокотившись на подголовник.
фрау Гитта• 19 марта 2021
Если по росту ребенок проходит в вашем автокресле, то не меняйте пока. Мы до 5 лет точно возили
Стопясят раз обсуждала• 19 марта 2021
в моєму спинка відхилялась трох назад. в іншому не відхилялась,але і голова падала лише на бік,мабуть що дитина вже доросліша була.
вентиляторная• 19 марта 2021
Я купила подушку бублик, с пеной мемори. Когда засыпает, подкладываем