кошкомышь• 19 марта 2021
Чоловік травить за зайву вагу, фото
Раніше була нормальна, 58-60 кг, займалась спортом. Потім троє вагітностей за 5 років і від мого живота залишилось місево. 40 років. І вагу набрала, 68 кг. Чоловік не підбирає слів: жиропуз, жиробас, подивись на себе в дзеркало, як ти на вулицю виходиш. Я і сама дуже хочу схуднути, мене саму дратує, що в одяг свій улюблений не влажу. Але (далі підуть виправдання). Дієти не підходять бо не можу працювати. На спорт немає часу. Все, що викроюю - 45 хвилин басейна на тиждень, пропливаю кілометр всього. Ні про що.
Троє дітей, у кожного по троє гуртків, дві роботи і підробітка. Але грошей катастрофічно не вистачає. Чоловік заробляє мало і !!!! на повному серйозі каже, що я його не мотивую. Що мій вигляд його вганяє в депресію, що немає супер сексу. А це правда, бо я відчуваю себе огидно жирною і нічого у мене не встає.
Сьогодні розісрались вщент. Я відмовилась йти на зустріч з подругою в трьох корсетах. Колись на весілля йшли, так чоловік корсетом утягнув так, що мене вирвало після ресторану. Воно все ріже, даве, нудить. Як правило всі походи до друзів, в кіно, в кафе - всі у мене зіпсовані поганим самопочуттям, але виглядаю пристойно. За зиму я ще поправилась і всі утяжки тепер тиснуть так, що важко дихати. Але коли я в утягуючих трусах, зверху утягуючий корсет, і потім штани з утяжкою на поясі, то виглядаю ще більше менш. Без всього цього, чоловік каже, ти розповзаєшся.
Іноді просто мрію про розлучення, щоб мені ніхто не виносив мозок, але тоді зовсім розпасусь, мабуть (((
Як ви вважаєте потрібно дякувати чоловіку, що він мене ганяє? Може тільки через це мене зовсім не рознесло? Щоб його з´їзти, щоб схуднути? )))
РС: на фото з ялинкою тільки утягуючі труси, на решті - потрійна утяжка.
ЛюблюДевчонок• 19 марта 2021
Ответ дляКаяспер
не трое, а три
И это учитель младших классов.я полагаю)
Банка с бутылками• 19 марта 2021
Ответ дляЛюблюДевчонок
А вы не полагайте. Если окажется, что ошиблись, вы извинитесь?
кошкомышь
• 19 марта 2021
Ответ дляМальчижка
Покажіть чоловіка. Аполлон?
так, в хорошій формі
Крутышка-Пышка• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
Муж у вас просто гамно редкостное и ленивый шо пипец
Жирафовое варьенье• 19 марта 2021
Ответ дляНаивная Хо
у вас рост 155?
Вам контрацепція якась знайома?
За 5 років 3 вагітності?
Ще й без грошей...
За 5 років 3 вагітності?
Ще й без грошей...
Наивная Хо• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
Тогда пардон выглядите на 75, но беда у вас с мужем, он конечно 190 и накаченный мачо с джипом и доходом 100 штук?
Веселуха Муха• 19 марта 2021
Сочувствую автор, родить троих и остаться с идеальной фигурой, везет единицам. Полюбите себя такой какая есть.
МинерАлочка• 19 марта 2021
Так мою невестку оскорбляли, а по ходу другая была.
Любящий муж так говорить не будет.
Вы нормальная!!
Любящий муж так говорить не будет.
Вы нормальная!!
Госпожа Белладонна• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
Очень вас жаль, у меня 78 кг и рост ваш, намного худее(
Крутышка-Пышка• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
так, в хорошій формі
Конечно он в хорошей, бо ВИ пашете!!!!!, пусть на гуртки он водит
Ягодка опять• 19 марта 2021
Є різниця між ганяти і принижувати. В вашому випадку друге.
Ну ви товстенька, але мені здається фігура у вас є, тільки треба її привести до ладу, а так пропорції тіла збережені, груди взагалі бомба.
Веселуха Муха• 19 марта 2021
Ответ дляЦветочница
Боже...автор....Вы учитель???
С чего уже не первый комментарий с таким вопросом?
Бабушка-байкерша• 19 марта 2021
Ответ дляЦветочница
Боже...автор....Вы учитель???
А шо тут такого, навіть якщо так?
Каяспер• 19 марта 2021
Ответ дляЦветочница
Боже...автор....Вы учитель???
Удалено администрацией...
ЛюблюДевчонок• 19 марта 2021
Ответ дляБанка с бутылками
За что?
Банка с бутылками• 19 марта 2021
Автор, худеть таки надо. Не для мужа, а для себя. Вы же сами видите, что живот проблемный. Утяжка не выход. Муж, конечно, чмо, но худеть нужно.
Люблю Поумничать• 19 марта 2021
Автор
У меня есть решение для Вас, но она Вам будет не удобное))) даю на выбор 2 варианта
1. Вы поднимаете свою самооценку, закрыв рот мужу словами ’хватит меня оскорблять
Да, сейчас я такая, но я устала от твоего психологического терроризма. Просто ХВАТИТ.
2. Вы говорите ’не нравится? Разводимся и ищи себе тростинку после 3х детей. Я серьезно.’
Никогда никому не позволяйте оскорблять себя. Запомните