кошкомышь• 19 марта 2021

Чоловік травить за зайву вагу, фото

Раніше була нормальна, 58-60 кг, займалась спортом. Потім троє вагітностей за 5 років і від мого живота залишилось місево. 40 років. І вагу набрала, 68 кг. Чоловік не підбирає слів: жиропуз, жиробас, подивись на себе в дзеркало, як ти на вулицю виходиш. Я і сама дуже хочу схуднути, мене саму дратує, що в одяг свій улюблений не влажу. Але (далі підуть виправдання). Дієти не підходять бо не можу працювати. На спорт немає часу. Все, що викроюю - 45 хвилин басейна на тиждень, пропливаю кілометр всього. Ні про що.
Троє дітей, у кожного по троє гуртків, дві роботи і підробітка. Але грошей катастрофічно не вистачає. Чоловік заробляє мало і !!!! на повному серйозі каже, що я його не мотивую. Що мій вигляд його вганяє в депресію, що немає супер сексу. А це правда, бо я відчуваю себе огидно жирною і нічого у мене не встає.
Сьогодні розісрались вщент. Я відмовилась йти на зустріч з подругою в трьох корсетах. Колись на весілля йшли, так чоловік корсетом утягнув так, що мене вирвало після ресторану. Воно все ріже, даве, нудить. Як правило всі походи до друзів, в кіно, в кафе - всі у мене зіпсовані поганим самопочуттям, але виглядаю пристойно. За зиму я ще поправилась і всі утяжки тепер тиснуть так, що важко дихати. Але коли я в утягуючих трусах, зверху утягуючий корсет, і потім штани з утяжкою на поясі, то виглядаю ще більше менш. Без всього цього, чоловік каже, ти розповзаєшся.
Іноді просто мрію про розлучення, щоб мені ніхто не виносив мозок, але тоді зовсім розпасусь, мабуть (((
Як ви вважаєте потрібно дякувати чоловіку, що він мене ганяє? Може тільки через це мене зовсім не рознесло? Щоб його з´їзти, щоб схуднути? )))
РС: на фото з ялинкою тільки утягуючі труси, на решті - потрійна утяжка.
Кто крайний?• 19 марта 2021
автор, у вас все не так и плохо ( месиво нет, просто слабые мышцы)
но нужно занятия и правильное питание
Заикальница• 19 марта 2021
Проверится на диастаз, не качать пресс перед тем как не проверитесь.
Худеть никогда не поздно, начинаете кушать 3 раза в день без перекусов для начала.
НуКаНаКа• 19 марта 2021
Ответ дляАноним Первый
Не верю что на фото в трусах всего 68 кг .
Чего? Грудь какая. Она тоже весит
КокошинЭль• 19 марта 2021
Ответ длятогдалия
Вакуум живота Пробуйте. Много видео, отличное упражнение. Планка тоже хорошо.
Ну, и традиционно - жрать меньше, ужин вообще пропустить
Меня бы разорвало от кислородной недостаточности, если бы я такое пузо пыталась втянуть..
Любовь Калистратовна• 19 марта 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Вам контрацепція якась знайома?
За 5 років 3 вагітності?
Ще й без грошей...
Найперше про це подумала. Ви ж автор себе зовсім не любите.
Чоловік голодранець, а ви від нього троє дітей народили.
Хоча тема не про це звичайно
Жирафовое варьенье• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
де? серйозно
Пропонуєте підкреслити червоною ручкою?
Шукайте
Бабушка-байкерша• 19 марта 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ага, то я
Далі що?
Капшо.
Меня прет))• 19 марта 2021
Вы аппетитная женщина, животик конечно присутствует, но не прям критично
Аноним Первый• 19 марта 2021
Ответ дляЗапыхалась
Все у вас норм... муж козляра(
Ну по поводу норм это вранье.
Но слышать такие гадости от мужа это писец.
Вопрос в выборе спутника и как от такого рожать вообще можно.
автор кошкомышь • 19 марта 2021
Ответ дляАноним Первый
різниця у фото - 15 хвилин
Жирафовое варьенье• 19 марта 2021
Ответ дляБабушка-байкерша
Капшо.
Сильний аргумент))
Видно поціновувача 1+1)
советский цирк• 19 марта 2021
Дівчата, ви реально думаєте, що він її гнобити перестане після того, як вона схудне? Схуднути треба, звичайно, для покращення самопочуття хоча б, але ж він іі елементарно не поважає, і вона теж себе не поважає, якщо живе з ним після таких образ.
Зайканалужайке• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
підкачаний і досі
Ну так не народжував він 3х дітей. Подивилася я б на нього.
Повелитель интернета• 19 марта 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
По темі
Покиньте всі гуртки, вони все одно нікому крім вас не треба, і займіться собою
Фігурою в першу чергу
Наступний пункт - грамотність
А там побачите
Може й аполона свого поміняєте...
все вірно ,більше часу і уваги собі. Поки ви не почнете себе цінувати, то і чоловік не буде. Є багато гарного одягу і на Ваш розмір, купіть обновки виглядайте шикарно.
Колись зімною вчилась дівчина, в нейї десь розмір був 52 , дуже пишна грудь , яку вона завжди підкреслювала, коли вона йшла покоридору всі озиралися, тому що не зважаючи на ромір одягалсь і виглядала вона шикарно.
Аноним Первый• 19 марта 2021
Ответ дляВеселуха Муха
Жир легкий))) а я верю.
Мне есть с чем сравнивать .
Не куру• 19 марта 2021
Автор, желаю вам похудеть и бросить ублюдка.
Штора с кисточкой• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
так, в хорошій формі
И тоже после трех детей?
Люблю Поумничать• 19 марта 2021
Ответ дляАноним Первый
Вот очень действенные советы.
1 . Ее даже слушать никто не будет.
2. Куда она пойдет с 3мя детьми и жить как?

Автор,выход на мужа перебрасывать максимум работы и заниматься собой больше.
Слушать не будет? А пусть попробует
Она до этого НЕ СМЕЛА так говорить на полном серьезе
Видно же, что автор недооценивает себя и позволяет так с собой общаться
А что, если трое детей, то всё? В рабстве?
Автор должна дать отпор словесно для начала, показать, что она не боится его осуждения и не живет по под страхом быть брошенной
Неваляшкина• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
так, в хорошій формі
Але гамно з нього пре.
Але і ви 3 дітей за 5 років ви кролики чи що. Мало заробляє, гнобить, але я народжую
автор кошкомышь • 19 марта 2021
Ответ дляКокошинЭль
Это же вы постите свою еду изо дня в день!!!! Я вас опознала.
промахнулись, часу у мене на таке немає
Аноним Первый• 19 марта 2021
Ответ дляНуКаНаКа
Чего? Грудь какая. Она тоже весит
По фото 90 минимум
Веселуха Муха• 19 марта 2021
Ответ дляАноним Первый
Мне есть с чем сравнивать .
Мне тоже
Госпожа Белладонна• 19 марта 2021
Автор, вот мои 78 кг при 165, 41 будет и тоже худею( муж не травит, ино я сама себя извожу, пришла вот на массаж(
КокошинЭль• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
промахнулись, часу у мене на таке немає
а чем вы заняты? то готовите, то едите???
ДелиВерка• 19 марта 2021
Рожайте четвертого! Вот на хиба люди рожают,а потом на десяти работах упахиваются? О предохранении слышали? Я в шоке,за 5 лет трое детей!
Неваляшкина• 19 марта 2021
Ответ дляРыжая бестия
Ужасный мужик. Как вы умудрились от него троих родить
Вона ж для себе мабуть.
Губка Боб• 19 марта 2021
Муж овно.
Он же вас ищводит. Как так можно утягивать, что невозможно дышать?
Себя можно привести в порядок, для себя.
Для тонуса или косые махи ногами вверх к рукам или планка на руках от 1 мин до 15.

Кушать нужно. Вредное выбрать из рациона.
Шкура Шуры• 19 марта 2021
Из вас можно конфетку сделать! Не очень большой лишний вес. Тренировки и есть на пол ведра меньше!
СовНарКом• 19 марта 2021
Ответ дляНуКаНаКа
Удалено администрацией...
Глянула, там только сиськи по 5 кг каждая.
Автор, найдите в мужа изъян и пилите его. Может у него залысинка появилась, плешка какая-то, с зубами проблемы? Морщины есть? Виагру ему подарите со словами: милый, были же времена, когда ты был Тигром, вот, решила позаботится, чтоб ты в таком возрасте не ощутил свою слабость и неполноценность, купила волшебные пилюли
Аноним Первый• 19 марта 2021
Ответ дляВеселуха Муха
Мне тоже
У меня 169 рост ,так вот 64 кг я худой казалась,живот к спине прилипший .