Наездница• 20 марта 2021
Питання до дівчат парфманіячок! Допоможіть визначитись з парфумом.
Вчора, в останній день можливості затестити вживу парфум, взяла в Брокарді 2 блотера з парфумами, але не підписала їх!
Вже дома визначилась з парфумом, який хочу придбати, але ж назву не знаю.
Бризнула на блотер ось ці 2:
1. The One Dolce&Gabbana
2. Guilty Gucci
Один з них приємний, спокійний - і в мир, і в пир, а інший - більш цікавий, густий, обволікаючий, шлейфовий. Але який з них який?
Відгуки читала, але це нічого мені не дало, адже кожен сприймає аромат індивідуально і суб´єктивно. А мене цікавить думка тих, хто має ці 2 парфуми і може порівняти їх! Хелп мі!
Бризнула на блотер ось ці 2:
1. The One Dolce&Gabbana
2. Guilty Gucci
Пропеллер на 6 персон• 20 марта 2021
1. The One Dolce&Gabbana - приємний, спокійний - і в мир, і в пир
2. Guilty Gucci- більш цікавий, густий, обволікаючий, шлейфовий
Вы дали очень точную характеристику каждому
Наездница
• 20 марта 2021
Ответ дляжар-птица Нюра
А вам який сподоб?
Мені сподобався більш густий, насичений, обволікаючий, шлейфовий...в ньому якась така цікава нота... А назву не знаю...
жар-птица Нюра• 20 марта 2021
Ответ дляНаездница
Я б два маленьких взяла. Зе ван обожаю и мужчинам нрав
Эскиз бесконечности• 20 марта 2021
Ответ дляНаездница
Гуччи Гилти это))
Майданщица• 20 марта 2021
Как раз Gucci для меня и в пир и в мир
Надо пробовать, как он на вашей коже раскрывается
Это был мой любимый аромат, когда он только вышел
Наездница
• 20 марта 2021
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Значить, Guilty? Дякую:)
Наездница
• 20 марта 2021
Ответ дляжар-птица Нюра
Может маленькие заказать два, если нрав?
Дякую, але я хочу один і відро:))))
жар-птица Нюра• 20 марта 2021
Ответ дляНаездница
Дякую, але я хочу один і відро:))))
Понимаю! Сама ведра толко беру

Наездница
• 20 марта 2021
Ответ дляCrag_33
Для меня и дольче не такой уж ’и в мир’))) Ну точно не днём, как по мне. Тоже любопытно ’нюхнуть’ гуччи
Можливо, але я оцінюю у порівнянні з іншим. Мені вони в магазині 2 здались спочатку цікавими і помітними, але, коли прийшла додому, то аромат з одного блотера просто зірвав дах і я не можу заспокоїтись - хочу такий мати!:)
Наездница
• 20 марта 2021
Ответ дляЭскиз бесконечности
Гуччи Гилти это))
Зрозуміло. Дякую:)
Наездница
• 20 марта 2021
Ответ дляжар-птица Нюра
А от чоловік мій не зацінив ці 2 аромати. Вказав на....та-да-да-дам...Daliа Salvador Dali:)))
Думаю, можливо тому, що він схожий на Bombshell Victoria´s Secret, яким я користуюсь, і аромат видався йому знайомим
мадамГрицацуева• 20 марта 2021
Ответ дляНаездница
Дякую, але я хочу один і відро:))))
Ещё раз идти или заказать по пару мл разносить. А то бывает с блоттера хочу ведро, а на коже к вечеру от него уже тошнит
Наездница
• 20 марта 2021
Ответ дляМайданщица
Как раз Gucci для меня и в пир и в мир
Вже не можу спробувати на шкірі - у нас відсьогодні в Києві локдаун:(
жар-птица Нюра• 20 марта 2021
Ответ дляНаездница
Мой вообще ничего не терпит, не мажусь когда с ним
Наездница
• 20 марта 2021
Ответ дляжар-птица Нюра
Мій терпить - я часто запитую його оцінку щодо парфумів:) Коротше, використовую, як піддослідного кролика:) І вже дивлюсь, а на його поличці стоїть парфумів 6...а раніше користувався одним:))
Наездница
• 20 марта 2021
Ответ дляКрейсерАвроровна
Автор, берите Гуччи гилти...Он просто шик))
Дякую! А ви і той, і інший парфум знаєте?
Даха-сваха• 20 марта 2021
Ответ дляНаездница
Чому не замовити пробники на парфюмс. Безкоштовна доставка в поштомати міст. Розносити обидва. А якщо ви помилилися і купите той, що менше сподобався в відро!
Белая и пушистая• 20 марта 2021
Как по мне Гуччи для женщины в возрасте подходит, для молоденьких девушек не. Дольче нормальный, обычный. Я бы что-то поинтереснее подыскала...
Наездница
• 20 марта 2021
Ответ дляБелая и пушистая
Не помітила в ньому чогось вікового.
Цікавіше - в кожного своє:)
Дякую за вашу думку!
Цікавіше - в кожного своє:)
Дякую за вашу думку!
Наездница
• 20 марта 2021
Ответ дляМаша хороша
Если слышите грушу и карамель, это дольче.
Не можу виділити окремі ноти:(
Наездница
• 20 марта 2021
Ответ дляozyna
у мене є обидва)
класно описали
Dolce&Gabbana - спокійний;
Guilty Gucci - насичений, шлейфовий
класно описали
Dolce&Gabbana - спокійний;
Guilty Gucci - насичений, шлейфовий
Дякую за допомогу!