Сосулька• 25 марта 2021
Боліло горло, чуть захрип син
Вчора почервоніло горло, давала смоктати льодяники і хлорофіліпт, багато теплого пиття. Коли дивились кіно з ним,він мовчав десь годину і коли почав говорити, голос був захриплий чуть чуть, потім пройшло.
Сьогодні горло каже не болить, все продовжую давати те саме, і от знову, коли довго мовчав, знову хриплий голос, розговорився і пройшло.
Синові 9 років. Може можна щось ще додати?
Вранці після сну є 3-5 разів покашлювання від горла , протягом дня, все ок.
АгатаХристя• 25 марта 2021
У нас точно так же начинался ’ бронхит’ но подозреваю что это именно ковид так ведёт себя (((
Сосулька
• 25 марта 2021
Ответ дляЯ шалунья
Тепле пиття
Так і роблю, зварила компот і даю часто пити тепленьке. Дивно що голос хриплий лише після того як тривало мовчить. Протягом дня, коли бігає по хаті з сестрою , кричить і бавиться все ок, лише коли мовчить біля години тоді
Я шалунья• 25 марта 2021
Ответ дляАгатаХристя
Ларингіт....який блін ковід
Сосулька
• 25 марта 2021
Ответ дляАгатаХристя
У нас не ковід, бо перше хворів чоловік, потім я, тепер син. Здавали тест не ковід. У нас була просто сильна нежить. В сина соплів мало, горло почервоніло.
Сосулька
• 25 марта 2021
Ответ дляЯ шалунья
Ларингіт....який блін ковід
Ну при ларингіті ( давно був в нас ттт) тоді ще й кашель був з характерним звуком і такий важкий звук , а зараз другий вечір підряд, але нічого не з´явилось такого .
Я шалунья• 25 марта 2021
Ответ дляСосулька
Ну так завжди...Якщо п´є молоко, то можна молоко тепле+ мед+ масло(якщо немає алергії),тепле (гарно тепле)боржомі
Сосулька
• 25 марта 2021
Ответ дляЯ шалунья
Ларингіт....який блін ковід
Може варто дати небулайзер з чимось від ларингіту? Є пульмікорт дома і небутамол.
Ніби нічого страшного немає , не хочу лікаря набирати в такій годині, чи вже завтра
Ку-кусик• 25 марта 2021
Ну що Вам сказати, у нас так ковід починався( з горлом, захрипшим голосом, соплями( але якщо це не ковід, то можете льодяники Іслам мосс купити або гербіон ісландський мох, він від такого подразнення в горлі.
Ку-кусик• 25 марта 2021
Ответ дляСосулька
Лорде саме безпечне, воно просто пом´якшує при трахеїті. Але краще з лікарем порадитися.
АгатаХристя• 25 марта 2021
Ответ дляКу-кусик
Вот вот ,у многих знакомых именно так дети ковидом болели
Лорка-хлорка• 25 марта 2021
Ответ дляЯ шалунья
Ларингіт....який блін ковід
#вывсеврете
#раньшетакнеболели
Аноним с кешбеком• 26 марта 2021
Ответ дляКу-кусик
Скажите пожалуйста, а почему вы решили сдать тест на ковид? И какие были дельнейшие симптомы? У меня та же картина, плюс кашель на 3 день. Но я лечусь себе как от простуды (живу сама, работаю дома), делать тест ради интереса не вижу смысла
Ку-кусик• 26 марта 2021
Ответ дляАноним с кешбеком
Спочатку ніби застуда, пізніше в чоловіка зник нюх, наступного дня у мене, це єдине, що викликало підозру, а так і далі ходили б і думали, що застуда.