Сарафанное радио• 19 декабря 2013
Допоможіть розібратися
Привіт)Скажіть будь-ласка за тиждень до критичних днів можлива вагітність після статевого акту,якщо партнер НЕ кінчив у піхву?А просто був секс не захищений?
Аноним_554• 19 декабря 2013
Під час акту, виділяється декілька краплин єякулянту в якому є сперматозоїди. Тож вагітність - можлива.
Сарафанное радио
• 19 декабря 2013
Ответ дляМастер Класс
За неделю до месячных-ЛЕГКО!пРОВЕРЕННО((((((((
дЯКУЮ!в МЕНЕ КРИТИЧНІ ДНІ МАЮТЬ БУТИ 23-25 ЧИСЛАХ ВОНИ МОЖУТЬ БУТИ ЯКЩО Є ВАГІТНІСТЬ?
Аноним_554• 19 декабря 2013
Ответ дляNutkaaa
Ви, той
галочку анонім не поставили
Сарафанное радио
• 19 декабря 2013
Ответ дляАноним_554
Ви, той
галочку анонім не поставили
НІЧОГО