Непогодка• 26 марта 2021
Посоветуйте пожалуйста 3Д ручку
Кто детям покупал, играют или выброшенные деньги? Какую лучше взять?
Ангелочек с рожками• 26 марта 2021
Покупала на кидстаффе. Дочь порисовала пару раз и пропал интерес. Так и лежит. Практически новая(
Бабка-ежика• 26 марта 2021
Наскільки цікаво залежить від людини. Це теж саме, що бісер або фарби, хтось з дітей захоплюється і постійно творить, а хтось закидає на наступний день. Дочка грається час від часу. На карантині їй захотілося, коли дистанційне навчання було.
Пластикові ручки часто ламаються через те, що сопло пластиком забивається. Це стається, коли випадково натиснули кнопку назад і тоді пускаєте пластик вперед. В таких випадках, якщо натиснули назад, треба повністю нитку вийняти і вставити знову.
Є ще ручка фотополімерна, дорога, але дуже якісна. Creopop, фотополімер в стержні в середині ручки, нічого не стирчить, без температури і запаху, твердіє від світла як пломба в стоматолога.