Котик-Пупсик• 26 марта 2021

выделения как яичный белок были вчера вечером, сейчас уже поздно Беременеть?

Получается что сутки прошли((( после тех выделений
Как думаете? Есть шанс?
ничевока• 26 марта 2021
Почему не используете тесты на овуляцию???

автор Котик-Пупсик • 26 марта 2021
Если увидели ошибки - прошу прощения
Напишите пожалуйста по теме
автор Котик-Пупсик • 26 марта 2021
Ответ дляничевока
Та використовували...
Вчора в обід полоска не була достатньо червоною і я подумала шо ще сьогодні перевірю і має бути яскравіша
Сьогодні перевірила - ще світліша стала навпаки
А потім згадала про виділення вчора ввечері
Рекламама• 26 марта 2021
У меня полоска прям супер темнее контрольной становится
Прикуси Язык• 26 марта 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Та використовували...
А позавчера?
В любом случае пробуйте и сегодня, хуже не будет.
автор Котик-Пупсик • 26 марта 2021
Ответ дляРекламама
Ви як часто робите тест ?
автор Котик-Пупсик • 26 марта 2021
Ответ дляПрикуси Язык
А позавчера?
Позавчора вона теж бліда була
А вчора яскравіша але не зрівнялась по кольору
А сьогодні знову бліда
Рекламама• 26 марта 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Ви як часто робите тест ?
Весь месяц делала, чтобы понять четкую картину
Прикуси Язык• 26 марта 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Позавчора вона теж бліда була
А сьогодні знову бліда
Сколько вы уже пытаетесь забеременеть?

автор Котик-Пупсик • 26 марта 2021
Ответ дляРекламама
2 рази в день?
Розкажіть ось ці виділення як білок він саме в момент овуляції відбувається? А за добу до овуляції мала бути яскрава червона полоска?
автор Котик-Пупсик • 26 марта 2021
Ответ дляПрикуси Язык
Сколько вы уже пытаетесь забеременеть?
Я намагаюсь зрозуміти цей процес
Айболитная• 26 марта 2021
Ці виділення до овуляції відбуваються.
Подумывающая• 26 марта 2021
Виділення не показник. Вони в мене за 3 чи 4 дні до овуляції зявляються. Коли як залежно від циклу. А почнете пити міоінозітол то цього білка більше стане, днів 5 чи тиждень буде.
автор Котик-Пупсик • 26 марта 2021
Ответ дляПодумывающая
Я думала шо цей білок тоді зявляється коли лопає цей фулікул і виходить яйцеклітина
Прикуси Язык• 26 марта 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Я намагаюсь зрозуміти цей процес
Просто получайте удовольствие от процесса. Не надо без показаний ловить овуляцию тестами и излишне вникать в процесс. Зацикливание один из факторов неудач.
Подумывающая• 26 марта 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Ні він з являється перед овуляцію щоб сперматозоїди було легше крізь шийку проникнути в матку. Так готується шийка до овуляції.
Подумывающая• 26 марта 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Я намагаюсь зрозуміти цей процес
Подруга робила тесты на овуляцію і завжди по тестам вона була, а коли походила на фолікулометрію то виявилось що фолікул не лопається, є викид лг і тести кажуть що овуляція ніби була. А потім персистенція фолікула. Враховуючи вартість тестів сходіть 1 цикл хоча б на 3 узд.
Автопортрет нурофена• 26 марта 2021
А якщо вже є одна дитина, то ймовірність нормального проходження овуляції збільшується чи все може відбуватися зовсім інакше?
Подумывающая• 26 марта 2021
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Все індивідуально. В одних місячні приходять через місяць після пологів. В інших через рік. Усім керують гормони.

Автопортрет нурофена• 26 марта 2021
Ответ дляПодумывающая
Дякую за відповідь. але я про те, коли через 5 років планують другу дитину. ?
Лагшмивара• 26 марта 2021
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не хочу лякати, але у мене через 2-3 рокипісля перших родів взагалі не получалася дитина.
Подумывающая• 26 марта 2021
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Перша дитина не гарантія овуляції. Бо вагітність це гормональна буря і як воно там стало після того як все стихло важко сказати.
Душка-свекровь)))• 27 марта 2021
Ответ дляРекламама
Вы покупаете тесты на весь месяц???
Или с примерно 11го дня и до победного??
На них же не напасешься! Нет? Или есть где их купить не за 300 грн за 5 тестов, итого пару тройку пачек нп тыщу у вас выходит???
Душка-свекровь)))• 27 марта 2021
Ответ дляПодумывающая
Шо то - міо-тол цей?
Рекламама• 27 марта 2021
Ответ дляДушка-свекровь)))
Вы покупаете тесты на весь месяц???
Для меня не проблема купить на весь месяц, да
Подумывающая• 27 марта 2021
Ответ дляДушка-свекровь)))
Шо то - міо-тол цей?
Вітамін В8. Позитивно впливає на репродуктивна систему і організм вцілому.
Подумывающая• 27 марта 2021
Ответ дляДушка-свекровь)))
Вы покупаете тесты на весь месяц???
На али можно дешевле заказать пачками и на хгч и на лг тесты. Только ждать придётся пока приедут.