Налитое яблочко• 02 апреля 2021
Яка в мене краса?
А Ви вже саджаєте городи? Досвідчені агрономи, нормальні рослини я вибрала? Діліться порадами.
Невидимка Майя• 02 апреля 2021
Укроп?)) Блин, привыкла, шо он как сорняк, никто его не сеет, он сам растет всегда и много. Думала у всех так)
Шмоточницаца• 02 апреля 2021
У вас за принципом:
Птичка в гнезде, яичко в пи...де, а ты уже со сковородкой стоиш))
Налитое яблочко
• 02 апреля 2021
Ответ дляНевидимка Майя
Я вперше, в мене в дворику малюсінька ділянка. А те, що Ви говорите, то так було в моєму дитинстві у бабусі.
Четырёхсторонний скотч• 02 апреля 2021
Ответ дляНевидимка Майя
ні не у всіх, в мене в клумбі ще погано росла мята, минулого року мала 4 види(перший раз за десять.років насушила на,чай пучок), але не знаю як вона поведе себе цього року. кріп взагалі- невідоме диво, ще фенхель може бути, а кріп як людина-невидимка.
Налитое яблочко
• 02 апреля 2021
Ответ дляУхтышка_малышка
чтоб они еще такие выросли как на картинке ))))
Ну щось виросте
Гл. Амурная• 02 апреля 2021
Ответ дляНевидимка Майя
Не у всех, блин! У меня даже укроп пророс и сдох!
Мурзилка• 02 апреля 2021
я уже в прошлые выходные в теплицу высяяла салаты, базилик, руколу и чернобрывцы на рассаду. На днях буду сеять редьку белую и хочу ранних кабачков немного кинуть
Невидимка Майя• 02 апреля 2021
Ответ дляГл. Амурная
Ой, та желаю вам и укропа пышного и остальных растений шикарных)
ПАЦАНКА О• 02 апреля 2021
Ответ дляНалитое яблочко
Чудовий набір. Ще м’яту холодну посадить. І пару кущиків помідорів (де барао росте високим як ліана) і перцю.
Изподтишка• 02 апреля 2021
Ответ дляНевидимка Майя
У меня в детстве укроп по все даче как сорняк рос. Потом пропал. Сейчас сеем-сеем и ничего не вырастает(ну пару кустиков)
ПАЦАНКА О• 02 апреля 2021
Ответ дляИзподтишка
Кріп любить вологу.
Налитое яблочко
• 02 апреля 2021
Ответ дляШмоточницаца
У вас за принципом:
До чого це, я кайфую від процесу самого, сьогодні потемки лише цибульку потикала.
Четырёхсторонний скотч• 02 апреля 2021
Ответ дляМурзилка
чернобрывцы - marigold, англійською
Мурзилка• 02 апреля 2021
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
мята должна отойти. у меня каждый год ее и мелисы что гомна полон двор. утки активно щиплют до корня, и все равно каждый год по новой отходит
Налитое яблочко
• 02 апреля 2021
Ответ дляПАЦАНКА О
Хочу пару кущиків помідорів і пару огірків, щодо перцю - довго урожай чекати. Може порадите які сорти цих рослин глянути, щоб родючі і не вибагливі, бо грунт не дуже. М´яту не люблю, землі мало, купила те, що любимо.
Шмоточницаца• 02 апреля 2021
Ответ дляНалитое яблочко
До того, що ведетеся на картинку)
Насправді, щоб мати такий результат, необхідно якісне насіння, я купую в інтерфлорі або професійне
Інколи польське, але не на лотках
Ну це після кількох невдалих експериментів з українськими виробниками
І витримати агротехніку
Бажаю вам успіхів і отримати насолоду від процесу
Інколи польське, але не на лотках
І витримати агротехніку
Четырёхсторонний скотч• 02 апреля 2021
Ответ дляМурзилка
ага, ага, в мене вона просто не приживалася, де я лиш не брала : купувала, давали, вирощувала з насіння, це навколо нашого дому така морока, коло сусіднього.багатоквартирного повно.
а минулого року привезла у червні з Азову (під Київ)три гілки мяти, листя до чаю, а штуркаки з засохшим корінням в землю, то вона стала рости і так активно.
Налитое яблочко
• 02 апреля 2021
Ответ дляШмоточницаца
До того, що ведетеся на картинку)
Інколи польське, але не на лотках
І витримати агротехніку
Інколи польське, але не на лотках
І витримати агротехніку
Та ні, просто у нас в селі лише таке є, я не хочу шастати зараз, і так хворію, вибирала виключно, що люблю і ранні сорти. Час вже піджимає, а я цей тиждень провалялась, але якраз земля після дощику мокра, щось проросте . Дякую.
Покорительная• 02 апреля 2021
Слава Богу переехала из частного дома в квартиру и сдыхалась этих огородов. Ненавижу копаться в земле.
А вам, автор, желаю хорошего урожая, как на картинке. Главное что бы вам было в радость
Мурзилка• 02 апреля 2021
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
у свекрови так было ) садила, садила мяту - не растет. Я своей надергала, отвезла ей - теперь в палисаднике реальные заросли за несколько лет. Или земля подошла и в такое время посадили... но и у нее мята переход в разряд бурьяна ))
Сколько_мне_лет?• 02 апреля 2021
Ответ дляМашка-замарашка
А она для чего?
Ради интереса.Это огурец который взрывается и интересен сам процес от зерна, до отпаривания самой люфы.
Четырёхсторонний скотч• 02 апреля 2021
надивилася я іноземного ютьюбу по городництву, ідей нових.безліч. ось одну відпрацювала, вийшло вдало., диво дивге, що так просто, тепер на моїх гірких перцях не одна точка росту, вони вже будуть як кущик,три чотири маленькі гілочки на кожному вже .
Налитое яблочко
• 02 апреля 2021
Ответ дляПокорительная
Дякую, ооо, а ми навпаки - півроку як з квартири в дім, кайфую, але в мене не огород, а так - рядочки.
Сколько_мне_лет?• 02 апреля 2021
Ответ дляПокорительная
А что мешало в доме огородом не заниматся?