Налитое яблочко• 02 апреля 2021

Яка в мене краса?

А Ви вже саджаєте городи? Досвідчені агрономи, нормальні рослини я вибрала? Діліться порадами.
Четырёхсторонний скотч• 02 апреля 2021
Ответ дляМурзилка
у свекрови так было ) садила, садила мяту - не растет. Я своей надергала, отвезла ей - теперь в палисаднике реальные заросли за несколько лет. Или земля подошла и в такое время посадили... но и у нее мята переход в разряд бурьяна ))
коли бур´ян переходить в розділ лікарськиз трав《о, це корино》 зникає то з ділянки дуже швидко. наприклад пирій(дуже корисне) противірусне до речі
Покорительная• 02 апреля 2021
Ответ дляСколько_мне_лет?
А что мешало в доме огородом не заниматся?
Даже если нет огорода во дворе частного дома куча работы.
У меня огородов не было, но были цветники и деревья.
Осенью нужно грести листья и убирать срач, зимой расчищать дорожки и т д.
Я кайфую в квартире.
Пенять на зеркало• 02 апреля 2021
У меня тоже маленький огородик, так вот не понимаю, зачем его тратить на копеечную морковку или развесистый горох? Клубнику посадите, ежевику карликовую ещё что-то, чтобы выйти на огородик и чего то щипнуть можно, а базилик и мята прекрасно в горшках растут
Четырёхсторонний скотч• 02 апреля 2021
Ответ дляПенять на зеркало
горох не дешевый...это не плохо, главное хороший урожайный сорт.
Мне без сахара• 02 апреля 2021
Ответ дляНалитое яблочко
Хочу пару кущиків помідорів і пару огірків, щодо перцю - довго урожай чекати. Може порадите які сорти цих рослин глянути, щоб родючі і не вибагливі, бо грунт не дуже. М´яту не люблю, землі мало, купила те, що любимо.
Оно не всходит ничего, пакетики пустые, в лучшем случае 2-3 шт взойдет...
автор Налитое яблочко • 02 апреля 2021
Ответ дляПенять на зеркало
Якраз тільки з сестрою про це переписувались. Полуницю ще восени посадила 40 кущів, малину, ожину терпіти не можу, син побачив у бабусі, просить, щоб у нас була, куплю йому пару кушиків.
автор Налитое яблочко • 02 апреля 2021
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
В мене діти, та й я фанати гороху, морожу на зиму.
Четырёхсторонний скотч• 02 апреля 2021
Ответ дляНалитое яблочко
волокно треба прикопати по краю, бо потім бурян пілюдніме.
автор Налитое яблочко • 02 апреля 2021
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Дякую.
Четырёхсторонний скотч• 02 апреля 2021
Ответ дляНалитое яблочко
сама люблю, а після в мин році нього редьку білу в серпні посіяла і на осінь красота. цього року турнепс(ріпу хочу)
Слава Українi• 02 апреля 2021
Как там говорят. Просить нужно не дождя и солнца, а УРОЖАЯ!
Урожайного года!
автор Налитое яблочко • 02 апреля 2021
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
От і я так лумаб, що поиім ще щось пересію.
Четырёхсторонний скотч• 02 апреля 2021
Ответ дляНалитое яблочко
Дякую.
бурян підніме все одно край волокна, якщо не прикопати, а вітер ще підриватиме
автор Налитое яблочко • 02 апреля 2021
Ответ дляСлава Українi
Урожайного года!
Дякую
автор Налитое яблочко • 02 апреля 2021
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Завтраидітям дам завдання, хай копають ))))
автор Налитое яблочко • 02 апреля 2021
А ще у нас кротів море, що з ними робити?
Четырёхсторонний скотч• 02 апреля 2021
Ответ дляНалитое яблочко
у мами кішка ловила кротів і медведок , як не стало кішки ледве вивели кротів і морока з медведками лиш отрута
Сфера влияния• 02 апреля 2021
У вас все модне
автор Налитое яблочко • 02 апреля 2021
Ответ дляСфера влияния
У вас все модне
Яке, яке?
автор Налитое яблочко • 02 апреля 2021
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
В нас свого немає, але троє сусідських ошиваються в дворі.
Первоклашка Я• 02 апреля 2021
Ответ дляГл. Амурная
Не у всех, блин! У меня даже укроп пророс и сдох!
От земли зависит, до этого сам по огороду рассевался, а в один год собрали зонтики на консервацию и он не успел осыпаться семенами в землю и вывелся, то я специально посеяла, где земли не жалко. Вырос роскошный 5 сантиметровый укроп, до зонтиков не дорос, засох раньше, хотя я его, падлу, от души поливала все лето.
Я_готова_ко_второму• 02 апреля 2021
Ответ дляШмоточницаца
У вас за принципом:
Птичка в гнезде, яичко в пи...де, а ты уже со сковородкой стоиш))
Та ну, вде вдома дещо можна пророщувати.
Я_готова_ко_второму• 02 апреля 2021
Ответ дляПенять на зеркало
Лохини можна
КокошинЭль• 02 апреля 2021
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
надивилася я іноземного ютьюбу по городництву, ідей нових.безліч. ось одну відпрацювала, вийшло вдало., диво дивге, що так просто, тепер на моїх гірких перцях не одна точка росту, вони вже будуть як кущик,три чотири маленькі гілочки на кожному вже .
ух-ты, поделитесь идеями, плиз
автор Налитое яблочко • 02 апреля 2021
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Лохини можна
З нею морока в посадці, та й ніхто в сім´ї її терпіти не може. Ми фанати черешні, полуниці, малини. Було три кущі чорної смородини - викорчували.
Пупс• 02 апреля 2021
В Вас якийсь вже новий сорт гороху?))) Він же так розростається, що жодний ящик не умістить))
Раздражевская• 02 апреля 2021
Ответ дляНевидимка Майя
Укроп?)) Блин, привыкла, шо он как сорняк, никто его не сеет, он сам растет всегда и много. Думала у всех так)
Вот бы у меня возле дома такой ’сорняк’ рос всегда
Невидимка Майя• 02 апреля 2021
Ответ дляРаздражевская
желаю, чтоб так и было)
автор Налитое яблочко • 02 апреля 2021
Ответ дляПупс
Ні горох пару рядків в землю, а в горшки - кріп, базилік, може салат, руколу.
Я_готова_ко_второму• 02 апреля 2021
Ответ дляНалитое яблочко
Дерева маєте?
Я б також хотіла. Будиночок квадратів 120. Трошки землі, не багато. Альтанку. Кілька дерев. На жаль не здійснилась мрія.