Ласунка• 05 апреля 2021
Завжди перевіряйте повернення на відділенні перевізника
Може ще хтось був такий наївний,як я і просто забирав відмовлені посилки без перевірки
Відправила два купальники наложкою
Клієнт відмовився від отримання у відділенні на НП
Я оформила повернення
Приїхало,я спокійно забрала
Прийшла додому,відкрила коробку,одного купальника нема,тільки бірки від нього...
Прикро,знаю «самавиновата» вже нічого не доведу
Але застережу інших
Відправила два купальники наложкою
Я оформила повернення
Приїхало,я спокійно забрала
Але застережу інших
Перловая Кашка• 05 апреля 2021
А Ви вказували при відправленні, що там саме 2 купальника? Оператор це десь зазначив?
Крем для арбуза• 05 апреля 2021
Моей знакомой вернули 5 футболок, новые забрали и положили в пакеты просто свои старые футболки
Ласунка
• 05 апреля 2021
Ответ дляПерловая Кашка
Я сама створюю ттн,в описі було вказано,що купальники 2
Ласунка
• 05 апреля 2021
Ответ дляКрем для арбуза
Волшебно
Що в людей в голові ?Мені цього ніколи не зрозуміти...
Ласунка
• 05 апреля 2021
Ответ дляЭкспертиза
Мені так повернули старі кальоші замість нових кросівок.
От де грьобані оператори в цей момент ?
ВсеПроВсехЗнаю• 05 апреля 2021
Ответ дляЛасунка
Волшебно
На почте никто не смотрит за этим
Крем для арбуза• 05 апреля 2021
Ответ дляЛасунка
От де грьобані оператори в цей момент ?
На почте пересчитали 5 пакетов с футболками и отправили. Оператор не будет заморачиваться и распаковывать каждый пакет
ДелайКак_Я• 05 апреля 2021
Ответ дляКрем для арбуза
Так можно же камеры заставить посмотреть. Как так вообще?
Крем для арбуза• 05 апреля 2021
Ответ дляДелайКак_Я
Примеряют в примерочной, а там камер нет. Вот так и подсовывают старье
Фиона Шрековна• 05 апреля 2021
Часто вижу, что для осмотра отходят в сторону на другой стол. Пока оператор занят следующим клиентом.
Максимум, что они смотрят, это чтоб не выскочили с товаром. Но и это не точно)
ДелайКак_Я• 05 апреля 2021
Ответ дляКрем для арбуза
В какой примерочной??? Вещи на почте вообще мерить нельзя,только проверять соответствие.
Эт вернячОк• 05 апреля 2021
Ответ дляДелайКак_Я
Є відділення з приміркою.
ДелайКак_Я• 05 апреля 2021
Ответ дляЭт вернячОк
Є відділення з приміркою.
Не бывает,не придумывайте,почта не предполагает никакие примерки.
Эт вернячОк• 05 апреля 2021
Ответ дляДелайКак_Я
Бувають такі відділення НП.
Однозначная• 05 апреля 2021
Ответ дляЛасунка
От де грьобані оператори в цей момент ?
Я нещодавно забирала грошовий переказ в новій пошті. Переді мною жінка отримала кросівки з післяплатою ( наложкою). Вона тримає їх в руках, щось там міряє, а оператор пішов сканувати паспорт мій, питати чи є потрібна сума в касі, коротше його не було 10-15 хвилин. Якби вона з цими кросівками захотіла піти, то ніхто б її не затримав. На новій пошті переважно є камери, а от на укрпошті навряд чи.
В рот не ложи• 05 апреля 2021
Ответ дляОднозначная
А что посылку без денег выдают?
Обычно платят и получаю, не подходит — возвращают деньги.
Однозначная• 05 апреля 2021
Ответ дляВ рот не ложи
А что посылку без денег выдают?
У нас сплачують після огляду посилки. Тобто вона оглядала без грошей, я ще на це увагу звернула.
MacOS-ница• 05 апреля 2021
Ответ дляЛасунка
От де грьобані оператори в цей момент ?
В нашем отделении оператор обслуживает следующего клиента
MacOS-ница• 05 апреля 2021
Ответ дляВ рот не ложи
А что посылку без денег выдают?
У нас всегда так. Платишь после того, как посмотрел и подошло.