После шести ни-ни• сегодня в 10:10
Духи за 30тыс
Мужчина (36 лет), спрашивает что подарить на НГ, я хочу именно эти духи. Мы знакомы чуть больше месяца, в финансах не ограничен. Не будет ли наглостью прислать на них ссылку?)
Кукусикиииииии• сегодня в 11:13
Ответ дляСамавиховуюКота
В мене ще купа справ паралельно відбувається. Я навіть на це не звертаю уваги.
Тоді я вам фоновий подкаст. Тепер запам´ятаєте . Часто так і працює 🙃.
Балаболка• сегодня в 11:15
Ответ дляКузякин
Страшно это все на самом-то деле. Сколько гадостей написали автору - пипец.
Реально из-за какого-то флакона парфюма.
Тема не про парфум.
Дивно це не розуміти
Неваляшкина• сегодня в 11:15
Ответ дляСамавиховуюКота
Не можна тут таке писати, ви що. Граєтесь з вогнем. Розворушили ви вулика.
Та да, нічого їй не відповіла, хоча хотіла сказати, щоб не тягнула мене туди, де сама сидить.... але відпустила ситуацію...
Творю чудеса• сегодня в 11:15
Ответ дляКузякин
что - пост 7? На него нет скидки 40%
Я не проверяла. Мне пофиг. В том посте написали что есть скидка -40 на 50мл
СамавиховуюКота• сегодня в 11:16
Ответ дляБалаболка
Самодостатня просто йде і купує, навіть не замислюючись про ціну. А якщо створює тему з ціною в назві - значить все таки сумнівається, чи не занадто для подарунка.
А інші голозаді піддакують, що це нормально. Хоча для будь-якої людини, яка нормально заробляє, просити щось конкретне це вже моветон. І тільки побірушки з голодними очима вважають, що їм всі винні.
Яке ваше діло? На вас це хоч якось впливає? Бачу що так, ви заздрите. Ви будете всіх знецінювати, хамити, посилати, страждати і заздрити. Поки не зрозумієте що автор, її парфуми, її чоловік, як вона сходила в туалет зранку, покупки, до вас ніякого відношення не мають. Чим більше ви намагаєтесь когось образити, тим більше це підсвічує ваш внутрішній стан. Більше нічого.
СамавиховуюКота• сегодня в 11:16
Ответ дляКузякин
От і я про це. Ми на такому дні, як суспільство що я вже не знаю що тут жахливіше
Творю чудеса• сегодня в 11:19
Ответ дляКузякин
Так не проверяли, но дальше потащили. Вот так вот сплетни и рождаются.
В стационарных Брокардах скидка 40% на парфюмерию
Балаболка• сегодня в 11:21
Ответ дляСамавиховуюКота
Прийміть заспокійливе.
А то від вашого щастя зараз телефон заплюєте)
І ще воно щось розказує про чийсь внутрішній стан
Угомонись і відстань
Суцільна зрада• сегодня в 11:19
Если вы красивая и у вас всё дорогое то можно. А если сама ничего такого купить не можете, то выглядит как будто тянете подарки, которые сама купить не можете
Воздух в банке• сегодня в 11:22
Ответ дляПосле шести ни-ни
Мне подруга тоже так говорит, не важно месяц или год, если спрашивает о подарке, то нужно говорить, что хочется. Он себе купил 17про айфон, спрашивал хочу ли себе и какого цвета, но у меня 16 про и пока менять его не хочу, поэтому думаю, что духи эти тем более норм, они больше чем в 2 раза дешевле
Правильно вам подруга говорит.
И айфон берите, и парфюм.
Ответ дляСуцільна зрада
Это так не выглядит, мужчина сам спросил, что бы она хотела. Это раз.
И два. Даже если автор бедная как церковная мышь - это совершенно не мешает ей хотеть и получать дорогие подарки от мужчин.
Воздух в банке• сегодня в 11:23
Ответ дляКоханозадовільна
По описанию на эти похожи
За 30 штук - это наглость, автор
Для вашего уровня наглость, возможно для уровня автора - мелочь. Не ровняйте всех по себе, если не можете допрыгнуть.
СамавиховуюКота• сегодня в 11:23
Ответ дляБалаболка
Прийміть заспокійливе.
Угомонись і відстань
Навіщо мені це робити? Бо ви так сказали? Серйозно? Я нічого не писала ні про своє щастя, ні про своє горе. В темі про чужі парфуми, ви вважаєте це має сенс? Знецінення не пройшло, давай пробуйте ще діагноз мені встановити. Потім мат. Конструктиву не буде? Я вас запитала, яке вам діло до парфумів автора, їх вартості, чому вас це так торкає?
Воздух в банке• сегодня в 11:24
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ниша чаще всего унисекс, эти не исключение
А перед этим парфюмом какой был любимый в пользовании?
Балаболка• сегодня в 11:28
Ответ для7_кг_рыбы
Самое интересное что 99.99 процентов нет ни какого мужика с деньгами,нет духов и не было вопроса о подарке.
А срач есть !!))
Ой тебя щас заплюют, особенно Самавиховуюкота)
Как самочувствие после вчерашнего?
СамавиховуюКота• сегодня в 11:30
Ответ для7_кг_рыбы
А срач есть !!))
Але ж терапія є? Біда тільки що не там проходять. Спеціаліст поможе краще із собою розібратись. Якщо хоч одна спитає себе,чому мене бісять чужі парфуми за 30 штук?)) навіть віртуальні. Дуже легко маніпулювати емоціями, виявляється.
СамавиховуюКота• сегодня в 11:36
Ответ дляБалаболка
Как самочувствие после вчерашнего?
Плюватись то ваша справа чи робота, хто знає? Я вам точно не конкурент. Відсортуйте свої відповіді, почитайте.
Тра Ля Ля• сегодня в 11:37
Они не стойкие все , были у меня с обезьяной . Такое , непонятно за что такие деньги ((
Балаболка• сегодня в 11:38
Ответ дляСамавиховуюКота
Та відстань, вже всі повірили, як таких агресивних прилипал задарюють подарунками.
Можеш відредагувати ще раз комент, а то 3 рази щось малувато
Кукусикиииииии• сегодня в 11:38
Ответ дляСамавиховуюКота
Ви це з чого взяли? Просто цікаво.
Ви знайомі з парфумами бренду Boadi cea? Загалом , з їх концепцією? А з тими , що виробляються для европейських країн не третього світу?
Ось тут і відповідь.
СамавиховуюКота• сегодня в 11:42
Ответ дляБалаболка
А вас і мої уявні подарунки дратують? Це ж треба. І редагування бісить? Щось ще? Може пробіл не там, помилки? Сонце не так світить, зима холодна, світла немає? Я відстану коли ви перестанете писати про мене. Ви мені приділяєте багато уваги.Я не можу пройти повз.
Khmelnichanka• сегодня в 11:46
Ответ дляПосле шести ни-ни
Так в самом магазине Брокард всегда дороже, чем на сайте, не будет 12 тыс, даже с -40, и я хочу 100 мл. У меня они были, очень нравятся
Ну почекайте, Ви можете хотіти будь-що.
І купувати собі те, що хочете.
А ось простити подарунок на таку суму через місяць після знайомства - трохи ризиковано.
Може, будете з подарунком, а може, опинитесь і без подарунка і без ухажора :)
І купувати собі те, що хочете.
Кукусикиииииии• сегодня в 11:46
Ответ дляКузякин
На них не будет скидки 40%.
На 50мл знижка 8тис, 8... грн.
20 530грн наче. Але згодна, що 40% знижки на цей бренд-це таки сюр.
Однозначная• сегодня в 11:48
Я так поняла все перевозбудились только на цену, а ничего что духи именно мужские, даже не унисекс?
Малая еще та• сегодня в 11:49
Ответ дляПосле шести ни-ни
Духи имеют свойство заканчиваться, если вы не знали
Высне там спросили. Если в вашем окружении для вашего уровня это обычный подарок, то почему нет? Просто уточните, что он может выбрать что-то другое на свой вкус