Наверняка• 10 апреля 2021

Как вы платите ЄСВ? 1320 грн чи потрібно якісь звіт подавати про ЄСВ?

Чому не видно в особистому кабінеті автоматичної сплати ЄСВ
Я вперший раз
Відкрила в березні фоп доходу поки немає
автор Наверняка • 10 апреля 2021
Перед тим як платити єсв треба якісь звіт подати шоб видно було шо я плачу?
Полиэтиленовый привет• 10 апреля 2021
Ответ дляНаверняка
Работодатель сам все платит вроде.
автор Наверняка • 10 апреля 2021
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Работодатель сам все платит вроде.
Я взагалі то фоп
Я не найманий робітник
І маю сама за себе платити
Полиэтиленовый привет• 10 апреля 2021
Ответ дляНаверняка
Я взагалі то фоп
Я не найманий робітник
І маю сама за себе платити
Так бы и написали в названии. Я вот не фоп, но тоже не понимаю как там работодатель отчисляет.
Очень-очень• 10 апреля 2021
Ответ дляНаверняка
Я взагалі то фоп
Я не найманий робітник
І маю сама за себе платити
В интернете море информации, есть даже специальные сайты по типу таксер, там всё подробно, вплоть до реквизитов
Морковку дай• 10 апреля 2021
Добоий день
Ні, звіт подавати за результатами звітного періоду. Для ФОП це рік.
МинерАлочка• 10 апреля 2021
какая группа? вторая? ЕСВ отчет сдается раз в год после нового года.
автор Наверняка • 10 апреля 2021
Ответ дляМинерАлочка
3 група
автор Наверняка • 10 апреля 2021
Ответ дляМорковку дай
Добоий день
А цей нов й звіт де разом обєднали єдиний податок і єсв то як тепер бутт? Може кожен квартал подавати звіт з єсв?
МинерАлочка• 10 апреля 2021
Ответ дляНаверняка
3 група
ЕСВ - сдаете раз в год
декларация по ЕН раз в квартал. Уточните в налоговой, чтоб штрафы не прилетали потом. Доходов нет - вы налог можете пока не платить, а ЕСВ обязательно. декларацию без доходов, наверное, пустую подавать
автор Наверняка • 10 апреля 2021
Ответ дляМинерАлочка
ЕСВ - сдаете раз в год
А де ви платите єсв?
МинерАлочка• 10 апреля 2021
Ответ дляНаверняка
А де ви платите єсв?
я через приват плачу
автор Наверняка • 10 апреля 2021
Ответ дляМинерАлочка
я через приват плачу
А там что есть кнопка єсв?
Морковку дай• 10 апреля 2021
https://news.dtkt.ua/accounting/reposts/68204. Про подачу звітності в 2021 році почитайте тут. Можна також зареєструватися на безкоштовний вебінар. По суті та з самой форми звіту я так розумію, що подаєте все як і раніше за квартал ЄП, а додаток звіта про ЄСВ подається за рік.
автор Наверняка • 10 апреля 2021
Ответ дляМорковку дай
Дякую
А чому в електронному кабінеті податкової немає кнопки оплати єсв?
Може треба було якісь звіт подати з самого початку шо я буду платити і мені присвоять реквізити
МинерАлочка• 10 апреля 2021
Ответ дляНаверняка
А там что есть кнопка єсв?
у меня там шаблон для оплаты. Создала один раз и плачу. Так же как и коммуналку
Морковку дай• 10 апреля 2021
Нi, там взагалi фуекцiонал не до кiнця продуманий. Платежi всi через Ваш банк краще. Коли останнiй раз змiнювалися раквiзити оплати ЭСВ, то в кабiнетi була довго не актуальна iнфо, в чоловіка навіть не його податкова відображалася. Так що там все таке треба перевіряти. А звірку, муми нараховані та перераховані Ви там побачите. Електроне листування та здача звітів теж в кабінеті. Це зручно. І користуються цим в краіні відносно недавно. Може з часом можна буде фопам платити і там. Але така функція для юр.осіб не дуже зручна, тому, думаю, вона і не реалізована.
Морковку дай• 10 апреля 2021
Ответ дляМинерАлочка
Так, так зручно. Єдине, треба контролювати, щоб вірно бцв вкащаний період оплати.
Морковку дай• 10 апреля 2021
Ответ дляНаверняка
Дякую
Реквізити у вас для прописані в кабінеті. Можете перевірити на сайті податковой іх.