Аноним Первый• 11 апреля 2021
Школа 175 ім. Марченка
Можливо, хтось зможе написати щось про цю школу.
Поки ще не визначились остаточно, але ця +- підходить.
Може підкажете, по скільки дітей в 1-4 класах?
Може хтось знає, які вчителі в цьому році набирають 1 класи?
P.S. думки щодо "школи за місцем прописки" саме в цій темі не цікаві.
ШапкаУшанка• 11 апреля 2021
там два класи випускається, вчителі хороші обоє - дна молодша, одна старша - досвідченіша. Ми чотири роки назад планували туди, то трохи в курсі. Старшу вчительку, Бобровська (якщо не помиляюсь), мені рекомендували тоді.
ШапкаУшанка• 11 апреля 2021
знайшла на сайті. Нелеп Інна Володимирівна - це молоденька вчителька, Бобровська Віта Василівна - старша. Вони випускають 4-ті класи в цьому році.
Викасикрет• 11 апреля 2021
Имени Марченко? Даже не знала. Выросла на Нивках, это считалась у нас одна из худших школ. У меня ее брат и сестра закончили. Оба не смогли поступить в хорошие вузы, так, абы куда. Хотя слышала, что там какие то изменения в лучшую сторону, но своего ребенка бы туда не отдала.
Моя рекомендация- 172 школа, сейчас гимназия. Это лучший вариант на Нивках.
Аноним Первый
• 11 апреля 2021
Ответ дляВикасикрет
Дуже туди хотіла, але вони вже другий рік не набирають перші класи
Тому туди з 4 спробуємо.
Аноним Первый
• 11 апреля 2021
Ответ дляШапкаУшанка
дякую!