На_оба_рот• 19 апреля 2021
Допоможіть розшифрувати
Здавала бак посів вагінальний, як ставала на облік за вагітністю. Прийшли результати. Я їх взагалі не розумію, а мій лікар подивилася, помугикала під ніс собі і все. Нічого не пояснює, на питання не відповідає. Що не запитаю, дивиться на мене як на дурочку. Я полазила в гуглі і ще більше заплуталася. Хвилююся. Буду вдячна, якщо хоч хтось щось розуміє і підскаже.
І ще таке питання: чи можу я змінити лікаря? Мене не влаштовує ця, в якої на обліку, з неї слова не можна витягнути.
ТебеОноНадось• 19 апреля 2021
У вас же все в пределах нормы. А лактобактерий чем больше, тем лучше.
Меняйте гинеколога, в чем проблема?
ДА да да• 19 апреля 2021
так сравните 2 столбика, неужели сложно?
у вас ни один показатель не выходит за пределы нормы, что врачу вам обьяснять?
Н@Диете• 19 апреля 2021
У вас все добре. Лікаря можна міняти. А взагвлі менше нервуйте. Вам нерви ще згодяться. Ще скільки тих аналізів буде, скрінінгів
Кашпо• 19 апреля 2021
У вас ничего не выявлено
Лактобактерии полезные
Enterococ в пределах нормы
Все ок
Лактобактерии полезные
Enterococ в пределах нормы
Все ок
Пингвинчик сизокрылый• 19 апреля 2021
Все норма, врача меняйте однозначно, если нет контакта, а лучше сразу ищите ту, у кот будте родатт, пусть она изначально и наблюдает
Вероятненько• 19 апреля 2021
Ответ дляДА да да
Выходит.
У автора лактобактерии ниже нормы. Должно быть от 10в6, а у автора всего 10в4.
Нужно повышать.
Мой_ужин• 19 апреля 2021
Ответ дляВероятненько
Выходит.
Нужно повышать.
Это не критично
Oleksa1551• 19 апреля 2021
Нормальный посев. Если мало лактобактерий, чревато чем-то типа дисбактериоза, попейте для микрофлоры что-то, что можно беременным, новый врач подскажет.