20 апреля 2021

Дівки, то ви розбалувані такі, виходить?

Сидів на Баду, знайомився з чіксами, помітив, в основному дівчата лише відповідають на питання, абсолютно пасивні, безініціативні. Гра в одні ворота. Нікого адекатного там не знайшов і закинув це діло. І це вирішив перевірити як воно знайомитися будучи дівчиною і оху*в. Створив профіль від імені дівчини середньох зовнішності. З перших секунд почали заходити купа чоловіків, почали писати, десятками, купа уваги, компліментів. Майже всі кому ставив лайк - відповідали тим же, а ставив я їх всім. 100 лайків за 10 хвилин, у мене за пів року стільки не було) Але ж яка якість тих знайомств, в основному одне тупе бидло безграмотне. Купа негрів, арабів, турків. Пропонували член свій показати, я їм пропонував показати свій) Здалось, що мені написав кожен покидьок міста Києва, і кожен хотів присунути мені. Через 10 хвилин я вже відчував себе бажаною сучкою і плювати я хотів на тих мужичонок, у мене їх була сотня. Стало ясно чому познайомитися так важко.
Але! Я ж якісний чувак, молодий, симпатичний, розумний! Гумор у мене чудовий! Але майже ніхто про це так і не дізнався, або їм було пофіг. Я не знаю, можливо у вас купа крутих кавалерів покруче мене і все логічно? Сумніваюсь.
показать весь текст
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ длявыходные пролетают
Удалено администрацией...
Кидстаффовка 20 апреля 2021
Печаль) Никто не даёт, автору
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляКидстаффовка
Печаль) Никто не даёт, автору
та да, мабуть, я лох
треба було стати таксистом, тоді б від таких як ви, відбою б не було
Кидстаффовка 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
та да, мабуть, я лох
треба було стати таксистом, тоді б від таких як ви, відбою б не було
При чём тут таксисты ко мне?
Кидстаффовка 20 апреля 2021
Не знаю, кто Вы по специальности, но чем -то Вы не нравитесь женщинам, может внешность или другие качества Ваши не устраивают...
Девальвация 20 апреля 2021
Ответ дляЯгодка опять
хм. вас вчера разве не забанили?)))
а за что?
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляДевальвация
а за что?
за BBC
мимАпроходила 20 апреля 2021
Вы троллик просто. И стиль общения своеобразный. Какой активности и инициативы хотите?
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ длямимАпроходила
Вы троллик просто. И стиль общения своеобразный. Какой активности и инициативы хотите?
щоб на побачення мене запросили, квіти подарували і говорили який я гарний а потім посадили в таксі і поцілували і щічку
Кидстаффовка 20 апреля 2021
мне бы и в голову не пришло регистрироваться как парень и предлагать в ответ на предложение, тоже присунуть, извращение какое-то Вы так не считаете?
мимАпроходила 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
щоб на побачення мене запросили, квіти подарували і говорили який я гарний а потім посадили в таксі і поцілували і щічку
Вы точно девочка
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляКидстаффовка
мне бы и в голову не пришло регистрироваться как парень и предлагать в ответ на предложение, тоже присунуть, извращение какое-то Вы так не считаете?
я розумію, просто ви НОРМАЛЬНА людина
Кракадэ 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
ніт
Ніц,треба казати.. Ви що холоп ?

Ви дуже не вишуканий і тому дівчатам не цікаво з Вами спілкуватися )
Примітивний це як фінті пінті прибитий цвяхом на заборі
мимАпроходила 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
щоб на побачення мене запросили, квіти подарували і говорили який я гарний а потім посадили в таксі і поцілували і щічку
А, кстати) Смотрела сериальчик на днях. Называется ’красавчик’. Там парень, как раз, кружил голову богатым дамочкам. Но) Там: а) кукольная внешность, б) уверенность в себе, с) даже он мало- мальски за ними ухаживал чтоб привлечь внимание. Так что вы слишком многого хотите)
Планшетница 20 апреля 2021
Автор, хто ви по гороскопу?
Коренная киевлянка 20 апреля 2021
Ответ дляПланшетница
Автор, хто ви по гороскопу?
Тріль
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляКракадэ
Ніц,треба казати.. Ви що холоп ?

Ви дуже не вишуканий і тому дівчатам не цікаво з Вами спілкуватися )
Примітивний це як фінті пінті прибитий цвяхом на заборі
От ким мене точно ніхто ніколи не називав, так це ’примітивним’
А звідки ви така ’вишукана’?
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ длямимАпроходила
А, кстати) Смотрела сериальчик на днях. Называется ’красавчик’. Там парень, как раз, кружил голову богатым дамочкам. Но) Там: а) кукольная внешность, б) уверенность в себе, с) даже он мало- мальски за ними ухаживал чтоб привлечь внимание. Так что вы слишком многого хотите)
ну от мені не цікаві жінки які дивляця подібну хрінь, тому і важко там когось знайти.
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляПланшетница
Автор, хто ви по гороскопу?
Планшетница 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
А якщо чесно?
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляПланшетница
А якщо чесно?
рак! чекаю на віщування про стрімку карєру і кохання всього життя на цьому тижні
Планшетница 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
рак! чекаю на віщування про стрімку карєру і кохання всього життя на цьому тижні
Шукайте діву
мимАпроходила 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
ну от мені не цікаві жінки які дивляця подібну хрінь, тому і важко там когось знайти.
Ну, меня тоже не интересуют люди, изображающие сельского мачо и обсуждающие свои размеры публично) Но, что поделать. Сюда только троллики и забредают)
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляПланшетница
Шукайте діву
якщо я буду запитувати у дівчат хто вони по гороскопу мене відразу заблокують
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ длямимАпроходила
Ну, меня тоже не интересуют люди, изображающие сельского мачо и обсуждающие свои размеры публично) Но, что поделать. Сюда только троллики и забредают)
а чому сільського?
Планшетница 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
якщо я буду запитувати у дівчат хто вони по гороскопу мене відразу заблокують
А ви питайте коли др
мимАпроходила 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
а чому сільського?
Вам лучше знать кого и почему косплеите)
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ длямимАпроходила
Вам лучше знать кого и почему косплеите)
де я щось писав про село, або натякав? Я писав, про Київ, взагаліто.
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ длямимАпроходила
Вам лучше знать кого и почему косплеите)
чи ви настільки дика, що вважаєте україномовних людей ’силюками’?
мимАпроходила 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
де я щось писав про село, або натякав? Я писав, про Київ, взагаліто.
Не где, а как.