20 апреля 2021

Дівки, то ви розбалувані такі, виходить?

Сидів на Баду, знайомився з чіксами, помітив, в основному дівчата лише відповідають на питання, абсолютно пасивні, безініціативні. Гра в одні ворота. Нікого адекатного там не знайшов і закинув це діло. І це вирішив перевірити як воно знайомитися будучи дівчиною і оху*в. Створив профіль від імені дівчини середньох зовнішності. З перших секунд почали заходити купа чоловіків, почали писати, десятками, купа уваги, компліментів. Майже всі кому ставив лайк - відповідали тим же, а ставив я їх всім. 100 лайків за 10 хвилин, у мене за пів року стільки не було) Але ж яка якість тих знайомств, в основному одне тупе бидло безграмотне. Купа негрів, арабів, турків. Пропонували член свій показати, я їм пропонував показати свій) Здалось, що мені написав кожен покидьок міста Києва, і кожен хотів присунути мені. Через 10 хвилин я вже відчував себе бажаною сучкою і плювати я хотів на тих мужичонок, у мене їх була сотня. Стало ясно чому познайомитися так важко.
Але! Я ж якісний чувак, молодий, симпатичний, розумний! Гумор у мене чудовий! Але майже ніхто про це так і не дізнався, або їм було пофіг. Я не знаю, можливо у вас купа крутих кавалерів покруче мене і все логічно? Сумніваюсь.
показать весь текст
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ длямимАпроходила
Не где, а как.
наприклад?
мимАпроходила 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
чи ви настільки дика, що вважаєте україномовних людей ’силюками’?
О, уже пошли оскорбления. Неграмотный суржик - он, конечно же, говорит об образовании. Все беседа закончена. С вами не общаются и не будут общаться из-за хамства и неоправданных понтов.
Кракадэ 20 апреля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
От ким мене точно ніхто ніколи не називав, так це ’примітивним’
А звідки ви така ’вишукана’?
З´явилася ідея )
Ви з цією жінкою на фото дуже схожі на Валєру, не родич випадково ?
Ви можете долучитися до його зіркового шляху і були кумиром багатьох дівчат )
У Вас машина є, чи тільки тачка ?

P.S. Якщо що, то я з Києва, але мені потрібен сильний в ліжку жеребець і чоловік кінь на якому орати можна.
Шальная коклетка 20 апреля 2021
Я одна думаю что текст женский?
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ длямимАпроходила
О, уже пошли оскорбления. Неграмотный суржик - он, конечно же, говорит об образовании. Все беседа закончена. С вами не общаются и не будут общаться из-за хамства и неоправданных понтов.
ну звичайно, не всім же пощастило народитися з пушкіним на устах, велікій рускій язик! а мова то ж село, коров пасти і кур доїть.
Вам, мабуть, 50+ і замість книжок у вас телевізор.
P.S. ви не лінгвіст, щоб розказувати про суржик, ви уявлення не маєте, що це таке. Що в одному регіоні ’суржик’, в іншому ні. Мова не музейний експонат, вона жива, і вживаються різні слова в різних регіонах. І притаманно це всім мовам світу. І це нормально. Доречі, бути колонізовним, не круто, зовсім.
автор Чумачечая Весна 20 апреля 2021
Ответ дляКракадэ
З´явилася ідея )
Ви з цією жінкою на фото дуже схожі на Валєру, не родич випадково ?
Ви можете долучитися до його зіркового шляху і були кумиром багатьох дівчат )
У Вас машина є, чи тільки тачка ?

P.S. Якщо що, то я з Києва, але мені потрібен сильний в ліжку жеребець і чоловік кінь на якому орати можна.
то вам кентавр потрібен.
у вас явні біди з башкою