Грибной_Дождик• 22 апреля 2021

Хто знає як робити це завдання по укр мові?

Потрібно поставити питання від головного словп до залежного за зразком

Дивився (куди?) у вікно

Уважний учень
Треба поміняти місцями і написати Учень (який?) уважний
Чи залишити як є і написати
уважний хто? Учень
А_Шо_Такое• 22 апреля 2021
Я думаю, 1 вариант

Тенюшка• 22 апреля 2021
Вы же сами пишете - вопрос от ГЛАВНОГО слова.
Главные слова это подлежащее (отвечает на вопрос кто? что?) и сказуемое (что делает?)
В вашем словосочетании главное слово учень, от него и ставим вопрос.
Тенюшка• 22 апреля 2021
Написала на русском, на украинском підмет та присудок.
Блинчик Мой• 22 апреля 2021
Учень який? уважний. Учень головне слово, від нього і треба ставити питання
Багиня• 22 апреля 2021
Ответ дляТенюшка
Головні слова та залежні у словосполученні і головні члени речення - це різні речі. Не плутайте автора!
У кого такое было• 22 апреля 2021
Підмет і присудок не є словосполученням