Меня не звали• 28 апреля 2021

Киев идет в школу 5 мая! Ура!

С 1 мая поедет весь транспорт и откроются ТРЦ. !
Кличко сказал на брифинге.
ЭтаваНиМожетБыть• 28 апреля 2021
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Із (https://telegra.ph/file/9155ff69519d4ac25669c.jpg) 1 травня відновлять роботу:

⚪️весь наземний громадський транспорт та метро у звичайному режимі (з дотриманням визначених норм)
⚪️заклади торгівлі
⚪️торгово-розважальні центри
⚪️ринки
⚪️ярмарки
⚪️заклади громадського харчування
⚪️спортивні зали та фітнес-центри
⚪️Центри надання адміністративних послуг (за попереднім записом через електронні сервіси)

🔵5 травня місто відновить навчальний процес у закладах загальної освіти, дошкільної та у вищих навчальних закладах. Також у столиці відновлять прийом документів для зарахування дітей у перший клас на наступний навчальний рік.

❗️Контроль за дотриманням карантинних правил на вулицях міста буде посилений. Будуть організовані додаткові патрулі Національної поліції та Муніципальної охорони.
Вот этот «посиленный контроль»- смех. только на словах контроль есть

вкрации• 28 апреля 2021
по.9уй
Кундалини• 28 апреля 2021
Мне похрен.Мой ребёнок не пойдет.Весь материал пройден. Ходить штаны протирать...
Белый Лосик• 28 апреля 2021
Ответ дляКундалини
Просто высший дибилизм нашей власти!На майские снять локдаун. Спрашивается в задаче а нахрена он тогда был вообще нужен?
Ублюдки тупые!
Баб Тоня, тебе не угодишь: закрыли - ругала, открывают - опять ругань
Ксерокопия ночи• 28 апреля 2021
Рада за Киевлян. Хоть что то радует. Ещё б цены на все снизили.
Тюрюнь_Тюнь• 28 апреля 2021
Ответ дляКундалини
’ Був відсутній по причині- мені похрін!’
Незнакомлюся• 28 апреля 2021
Смысл выходить? Оставили бы уже детей в покое, отдыхать. Уже почти конец учебного года.
Показушница• 28 апреля 2021
А я очень надеялась на принятие такого решения и очень рада!
пышка_мышка• 28 апреля 2021
Не побачила, коли Київ виходить з червоної зони. Адже в червоній зоні вчаться лише 1-4 класи.
Про зону не Кличко ж вирішує, він лише може відмінити локдаун.