Апофиозная• 09 мая 2021

Как отпраздновать 1-й ДР в Киеве? Расскажите как у вас было))

Будет июль. Хочется на природе, но чтобы не готовить самой и не стоять у мангала. Чтобы вместительно, чтобы детям старшим было где поиграть, и взрослым не скучно) И главное - не супер дорого) Где?))
Попипиповна• 09 мая 2021
У нас никак не было) Годовалому имениннику пофиг, а взрослые в любое время могут собраться и погудеть

Женамужная• 09 мая 2021
Стояла всю ночь готовыла и дома отпраздновали.
Тётя Хрюша• 09 мая 2021
Автор, у старшого день народження буде в липні, і ми збирали друзів, хрещених більше для нас, бо хто вже мав дітей, 1 подруга вагітна якраз була. Якось так вийшло, що змогли геть усі і було близько 20 чоловік:)))) дуже класно погуляли, бо територія чудово організована, бесідка в затінку, є дитячий майданчик, велика територія, модна дитині поспати. Я замовляла робила кенді бар, класне свято було. Але знову ж таки це більше ми робили для себе, бо хотілось друзів побачити усіх, перший рік більш дома були:))))
автор Апофиозная • 09 мая 2021
Ответ дляТётя Хрюша
Це в Києві?)
Тётя Хрюша• 09 мая 2021
Ответ дляАпофиозная
Це в Києві?)
Так, на Окружній
Тётя Хрюша• 09 мая 2021
Це місце точно моду рекомендувати :))