Показушница• 24 декабря 2013

Где сейчас выдают справку о составе семьи?

Сестрица Алёнушка• 24 декабря 2013
паспортист в ЖЭКе.

Обнемашечка• 24 декабря 2013
в жеке по месту жительства
автор Аноним_576 • 24 декабря 2013
просто я читала что с этого года жэки уже их не выдают
Innag• 24 декабря 2013
Да, если это в Киеве то где то на ул. Владимирской сделали какой то стол, где выдают такие справки
Innag• 24 декабря 2013
На сьогоднішній день, у зв´язку із набуттям чинності змін до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та Наказу МВС від 22.11.2012 № 1077 «Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів», до Державної міграційної служби (ДМС) перейшли повноваження по реєстрації та веденню обліку громадян.
У зв´язку з цим, на разі довідку про склад сім´ї не можна отримати в ЖЕКу (у паспортистки). В той же час, у ДМС відсутні повноваження щодо видачі вказаної довідки. Водночас ДМС може видати зокрема довідку про реєстрацію місця проживання/перебування особи. Проте такі довідки видаються за запитами тільки відносно конкретних осіб, і ніяким чином не видаються відносно адреси житлового приміщення.

Одним з варіантів отримання документу, схожого за змістом із довідкою про склад сім´ї, вважаємо, може бути отримання відповіді ДМС на запит про надання публічної інформації (щодо осіб зареєстрованих чи проживаючих за відповідною адресою).
Аноним_615• 24 декабря 2013
я брала в управляющей жилищной организации, с домовой книгой ходила и паспортами, св-ми о рождении всех прописанных (зарегистрированных) по нашему адресу
автор Аноним_576 • 24 декабря 2013
Ответ дляАноним_615
то есть в жеке по месту жительства?
Gleva• 24 декабря 2013
Я тоже в жеке в начале октября брала, принесла свой паспорт и свидетельство о рождении ребенка /я одинокая мама/
Аноним_627• 24 декабря 2013
У нас в Феодосии председатель уличного комитета выдает .Сама из России - как-то так необычно это всё . У нас такого нет.

Аноним_627• 24 декабря 2013
Мы живем в частном секторе, поэтому идем с домовой книгой к председателю уличного комитета.
moniq3000• 24 декабря 2013
Жэк
автор Аноним_576 • 24 декабря 2013
Всем спасибо! Уже взяла в Жеке