дамаБезСобачки• 18 мая 2021

Чому хлопець сміявся з мене коли я спукалася з драбини?

Він приходив до мене допомогти пофарбувати стелю. Коли я спукалася с драбини він сміявся. Хоча я не була в короткій спідниці, я була в штанях.
Містні гадалки скажіть я подобоюсь йогу? І що мене чхає в майбутньому?
Доставучая• 18 мая 2021
Якщо прийшов вам фарбувати стелю, то точно подобаєтесь. Або стеля.

Аноним с кешбеком• 18 мая 2021
Совсем не смешно. Вот будете в юбке в одной и ходить всегда и везде👍
Мелочунь• 18 мая 2021
А вы *спукалися с драбини * передом чи задом?))
автор дамаБезСобачки • 18 мая 2021
Ответ дляМелочунь
Задом, але хлопець стояв спереду
Я_на_кожухе• 18 мая 2021
Ответ дляМелочунь
госпАди зачем вы так? я ржу аки конь, на рабочем месте. коллега подумал, что у меня припадок
Меряю линейкой• 18 мая 2021
Я думаю, що йому подобається драбина.
автор дамаБезСобачки • 18 мая 2021
Ответ дляМеряю линейкой
Я думаю, що йому подобається драбина.
А я?
Меряю линейкой• 18 мая 2021
Ответ длядамаБезСобачки
А я?
І ваші ритузи
Мочалкин блюз• 18 мая 2021
Ответ дляМеряю линейкой
І ваші ритузи
Я еще со старпоста начала ржать, а тут еще Вы добавили )) мы с сыном в истерике

Мочалкин блюз• 18 мая 2021
Ответ длядамаБезСобачки
А я?
Автор, если Вы даже тролль, то такой мииилый
Меряю линейкой• 18 мая 2021
Прочитала ще раз, так ви на драбині йогу робили? Я б тоже сміялась!