Твоя подруга• 19 мая 2021
Чи є тут ясновидячі, чи хто гадає на картах? Я в розпачі, дуже потрібна допомога
Колишній чоловік повний неадекват, я його боюсь, розлучились через рукоприкладство.
З двома дітьми живу у спільній квартирі. Останнім часом він як приходить до дітей, почав поводитись як господар, всюди лазить, робить що хоче, добре що хоч не часто. Це мене бентежить, боюсь що він надумає тут жити. Не знаю в якому напрямі рухатись, чи судитись і продавати житло, чи сидіти тихенько, бо це ненадовго? Можливо хтось підкаже як діяти. З ним дуже страшно...
Рябушка Ку• 19 мая 2021
Звичайно він буде жити з вами. Він нікуди не піде бо в нього нічого не має. Він злидень.
Улучшанский-Ухудшанский• 19 мая 2021
Спільне житло -половина його.Він приходить до себе додому.Які варіанти можуть бути крім продажу?
Я тут с краю постою• 19 мая 2021
Не перелаживайте решение вашей проблемы на чужие плечи. Решайте сами, то что вам подсказывает ваше сердце. А я вам скажу если он неадекват, то рано или поздно что то может произойти нехорошее. Переезжайте подальше от него
Твоя подруга
• 19 мая 2021
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
В рахунок аліментів дітям віддати, продати мені, менш як за половину, так як з дітьми я залишаюсь
На паровозе• 19 мая 2021
Ответ дляАнонимарик
тут есть шарлатаны которые дадут советы такие же ценные как и их дар

Капризуля• 19 мая 2021
А как Вам видящие и гадалки помогут? Ситуацию Вы и так знаете. Вам нужен хороший юрист. Ну или ведьма, колдун. Или киллер.
На-перекуре• 20 мая 2021
Ответ дляАгатаХристя
Можете написать на почту, посмотрю
А вы на чем смотрите?
Твоя подруга
• 24 мая 2021
Ответ дляМарфушенька-душенька
Что узнать хотите?
Чи судитись, чи чекати тихенько, чи воювати, чи мирно жити, чи збирати на нове житло, чи це моїм буде і воно того не варте
Капризуля• 25 мая 2021
Ответ дляТвоя подруга
В чому за Олега запитуєте?
Он какая-то значимая фигура в том, что происходит и в решении ситуации. Больше пока не могу сказать
Твоя подруга
• 25 мая 2021
Ответ дляКапризуля
Дякую
Капризуля• 25 мая 2021
Ответ дляТвоя подруга
А яке буде вирішено ,теж не видно?
Видно те, що є об´єктивно. Вас видно, дітей, чоловіка, кума. А що буде - Вам ніхто не скаже напевно, то будуть лише чиїсь фантазії на основі того, що Ви самі розкажете. Ви точно цього хочете? Моя Вам порада - не чекайте, коли воно само якось вирішиться. Беріть ситуацію в свої руки. Вирішуйте за допомогою того кума-сусіда. Ви й самі бачите наміри бувшого. І самі розумієте, до чого ці граблі можуть довести.