Куда ж без меня• 23 мая 2021
Що подарувати мамі на ДН? 65 рочків, бюджет 3-5 тис.
Галябалована• 23 мая 2021
Я на 60 рочків оплатила косметолога на 3 тис. Мама була щаслива, як дитина, особливо коли після процедур по бачила рехультат
Куда ж без меня
• 23 мая 2021
Ответ дляМайор Медуза
Косметика, ювелірка, треба інтереси знати
Щось для здоров´я думаю. Може девайс який, наприклад ванночка для ніг крутиться в голові..
Майор Медуза• 23 мая 2021
Ответ дляКуда ж без меня
Моя б таке не оцінила , тому важливо знати інтереси
парИла я парИла• 23 мая 2021
В залежності від того що подобається Вашій мамі, якщо ідей зовсім немає то подаруйте гроші, але як на мене краще дарити емоції відпочинок це ідеальний подарунок, а якщо він ще й буде спільний , думаю Ваша сама буде дуже задоволена
Девальвация• 23 мая 2021
Как посторонние люди могут знать что не хватает вашей маме? У каждого человека разные ценности и запросы, кому-то косметолог, другому телефон. Лично моя бы была рада деньгам, потому что пенсия мизерная и на всем экономит.
Гладковыбритый шишун• 23 мая 2021
Надо знать интересы вашей мамы. Моя например захотела новый велосипед)
из_под_тишка• 23 мая 2021
Халат или домашнюю одежду красивую, бижутерию, парфюм, посуду. Одежду, сумочку, телефон. Моей подруге подарили поездку в карпаты на 3дня,она очень рада была
halla-d95e• 23 мая 2021
Я приблизно такого віку. Була б рада путівці на відпочинок. Навіть частково проплаченій. Решту суми доплатила б сама. Але всі люди різні. Треба знати її вподобання.
Куда ж без меня
• 23 мая 2021
Ответ дляhalla-d95e
Я от бачу вже, що відпочинок найкращий варіант))