Радикальная• 23 мая 2021

Учитель сделала замечание о техникк чтения у ребенка в 2 классе... помогите

Нужно читать 90 слов
Ребенок читает 35
Реально ли за лето подтянуть уровень до этих 90 слов? Или так быстро не научишься читать?
Раздражевская• 23 мая 2021
Ответ дляВечно недо...
У нас в первом классе обычной школы дети читают 70-110 слов.... Я помню в детстве тоже так читала как он будет понимать задачи в 3 классе,читая 35 слов?
Да все поймет. Старший в 4 классе читает 90 слов/мин. Младший в 1 классе читает 108 слов/мин. Оба нормально учатся.
Вслух и я плохо читаю, а по факту Тихий Дон прочла за три дня.

Раздражевская• 23 мая 2021
Ответ дляИванка Бур
Но при этом большинство детей читают от 150. Вас это не смущает?
Попробуйте сами прочесть незнакомьій текст, вряд ли больше 130 получится.
Барбитта• 23 мая 2021
Ответ дляРадикальная
І що за 3 місяці можна наздогнати інших дітей?
В нас клас сильних дітей
Моя дитина відстає і вчителька наголошує шоб більше читали
Але скільки це більше?
можна наздогнати, вибираєте в бібліотеці книжки, які подобаються дитині, можна невеличкі, з великим шрифтом і обовязково дитина читає щодня мінімум пів години, не обовязково вголос, краще навіть про себе і за літо буде значна різниця
Барбитта• 23 мая 2021
можу порадити на перший час
Розумна собачка Соня (2 частини)
Лісова школа, Нестайка (4 частини)
Джуді Муді (для дівчинки, але іноді й хлопцям заходить) 10 книжок вже є українською