Ацетилсалициловая кислота• 24 мая 2021
поясніть мені , національна академія внутр. справ
якщо дитина відучиться 4 роки на право, як студент, а не як КУРСАНТ , то вона має право працювати в міліції слідчим ,наприклад, чи ні?
Ацетилсалициловая кислота
• 24 мая 2021
не можу з цим розібратись, в приймальній пояснили, що тільки курсанти потім працюють в органах, а що тоді з рештою???
Швидка Настя• 24 мая 2021
А что у вас в дипломе написано? У нас все следователи работают с таким образованием ( не курсанты)
Ацетилсалициловая кислота
• 24 мая 2021
Ответ дляВбигудях
Да. Я заканчивала академию и работала следователем. Не курсант.
дякую
Ацетилсалициловая кислота
• 24 мая 2021
Ответ дляAllize_di
Следователем в полиции может работать любой гражданский юрист теоретически, на практике берут только если нет никого брать из курсантов. На остальные специализации нужно учиться курсантом.
а тоді ким працюють ті всі , хто закінчує не курсантом академію, де шукають роботу?