Ms. Похвала• 24 мая 2021
Гроші люблю, а її ні.
Ви би звільнились з доброї роботи з доброю зп, якби замахала? Якщо не тягнете на шиї дітей. А знайти таку саму в іншій діяльності не вийде, тут стаж і досвід.
Результат:
вже голосів:
66 (59.46%)
терпіла б заради грошей все
19 (17.12%)
звільнюсь і буду пробувати
14 (12.61%)
пофіг, маю чоловіка, утримує
12 (10.81%)
хочу, але обставини не дають
Ms. Похвала
• 24 мая 2021
всі голосують терпіти заради грошей. але ж робота забирає найбільшу частину життя. тих вихідних і часу зранку,ввечері мізер
Ms. Похвала
• 24 мая 2021
Ответ дляСпелый баклажан
Да, я вообще никогда не работаю там, где мне не нравится
ви крута! як вам вдається? подобається професія - тільки місце міняєте? чи ви бізнесвумен?
Братья Капли• 24 мая 2021
Думаю, тут ще має значення ціна питання. От за дуже великі гроші напевне можна терпіти будь-що, або майже будь-що
Ms. Похвала
• 24 мая 2021
Ответ дляБратья Капли
ну а які то дуже великі гроші? не думаю, що тут на софєтчиці сидять прям такі крутелики-міліонери?
Смыкалка• 24 мая 2021
Ответ дляMs. Похвала
Сколько в месяц?
Завтра не пью• 24 мая 2021
Мой муж терпел неприятную работу ради денег 2 года, причем год из них я уговаривала его уволиться - у человека сдавали нервы, начал болеть желудок. Просто именно на этой работе у него случился рост зп х3 по сравнению с предыдущей, и казалось, что оно того стоит. В итоге все же ушел - зп на новой работе выросла (сфера, правда, та же), дискомфорта куда меньше, и невольно задумываешься, ради чего стоило раньше страдать. Если исходить из того, что работа занимает треть жизни, а то и больше, мне кажется, она как минимум не должна раздражать. Можно и правда, как советую выше, попробовать начать с отпуска. Муж как раз во время первого локдауна заметил, как комфортнее стало жить, если просто работать из дома и, как минимум, не пересекаться со специфическим начальством. А там и на смену работы созрел)
Несу пургу• 24 мая 2021
Якщо гроші вкрай потрібні, то терпіла б якийсь час, але паралельно шукала б іншу роботу.
Якщо з грошами не настільки проблемно, то звільнялася б зразу, не роздумуючи.
Не бачу сенсу витрачати своє життя, займаючись тим, що не люблю.
Несу пургу• 24 мая 2021
Ответ дляMs. Похвала
Де всі?
Лише приблизно половина.
Братья Капли• 24 мая 2021
Ответ дляMs. Похвала
Ну так в кожного свої запити.
Комусь на яхту і закордон заробляти, а хтось би свою роботу за 5к проміняв на роботу за 10к з гіршими умовами.
Я б от за тисяч 10 доларів терпіла будь яку роботу (мабуть).
Треба тішити себе тим, що можна побалувати себе заробленими грішми.
Ms. Похвала
• 24 мая 2021
ну та, в кожного своя зп. боюсь мені 10к доларів не світить((( ні з гіршими, ні з ліпшими умовами
котопёс• 24 мая 2021
Знаете, я думала,что ненавижу свою старую работу, которая позволяла мне ездить отдыхать, покупать одежду еду и откладывать. Сейчас на другой работе едва выживаю. Возможности, которые давала та работа, оказывается перекрывали недостатки.