fialka123• 29 мая 2021

Истории, где она старше на 10-15 лет

Последнее время все чаще встречаю такие пары. Кто-то счастлив и вступил в брак. кто-то разошелся. Есть ли у таких пар будущее?
Яни• 29 мая 2021
Никто не знает

Kindred• 29 мая 2021
У мене тітка старша за дядька на 18 років. Прожили все життя разом.
Я останнім часом чую, що типу зараз мода на ’мамок’. Мене від того передьоргує. Бо коли знайомлюсь з хлопцем трішки молодшим, то вже комплекс наче, що стара
Ще одну пару знаю з роботи, вона 40+ і він 25+. Але вона дуже молодо виглядає. Спільні інтереси і погляди тримають їх разом.
Хз одним словом...
Natttt• 29 мая 2021
Раніше теж вважала, що молодший хлопець то табу. В результаті на сьогоднішній день мій чоловік молодший на 4 роки і нічого страшного. В паспорт ніхто щодня не дивиться, і цифри не підраховує, а тому це жодним чином не впливає на наші стосунки. Деякі друзі довгий час навіть не здогадувались, що ми маємо не малу різницю в віці.
Хаус на связи• 29 мая 2021
Девушки умнеют и на старперов больше не смотрят
Татьяна В.П.• 29 мая 2021
У подруги была бабушка старше дедушки на 20. В 42 родила ее маму, деду было 22. Прожили вместе всю жизнь.
Решка7777• 29 мая 2021
8 лет, 14 лет вместе