вентиляторная• 07 июня 2021
Не можемо врулюватися в дрібних конфліктах
От і вся проблема. Вона ніби й дріб´язкова, проблем глобальних немає. Але мене бісить чоловіків критикантський підхід до вирішення всіх питань і проблем. Я не виношу критики, а чоловік не вміє просити.
Проблема в тому, що вирішую що і як робити я, а він дивиться на результат і за його думкою, "хоче його покращити", вказуючи мені на недоліки готової роботи чи рішення. І сердиться на мене, коли я кажу, що ти міг сказати ДО, або зробити по своєму. "А я не знав як зробити, а я не вмію зробити, а тепер бачу як краще"
А я вважаю це несправедливим і у мене взагалі пропадає бажання щось робити при таких розкладах.
Не реагує на прохання не критикувати, а просити типу "а могла б ти наступного разу зробити отак..." Він впевнений, що робить усе правильно, мінятися повинна я, і винна у сварках теж я, бо повинна прислухатися до критики, а я серджуся, значить у мене неадекватна реакція на здорову критику. До слова - не похвалить ніколи в світі(( Просто руки опускаються. Не знаю як позбавитися дріб´язкових сварок...
Как_б_не_так• 07 июня 2021
Да, у вас нездоровая Реакция.
А у него тат Мама научила обесценить и таким принять.
Ms. При теле• 07 июня 2021
Как говорила моя бабушка:’Кто не сходится в мелочах - те разойдутся а главном’
Так оно и получается.
Творю чудеса• 07 июня 2021
Вас же не силой за него замуж выдали, правда? Разрешите ему в следующий раз переделать то, что вы сделали так, как будет лучше. Только без истерик)
Смурфетта• 07 июня 2021
У меня мама такая, отношусь с юмором. Мам, смотри какое платье я купила, правда же говно? Приготовила салат, попробуй, там кроме соли и перца еще чего-то не хватает? Смеёмся вместе, мама стала сдерживаться в критике, но даже если и критикует, то это уже не так остро воспринимается мною.
вентиляторная
• 07 июня 2021
Ответ дляТворю чудеса
Ви ж читали, правда? Ніяких істерик немає, ми просто ходимо роздратовані. Всі до заміжжя будувалися, садили город і сад, щоб побачити як у готовому рішенні думки розійдуться? Так справа навіть не в цьому. Він не приймає ніяких рішень, він критикує мої.
Смурфетта• 07 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
Помогайте ему критиковать, доводите до абсурда.
Если критика не конструктивная, то она не нужна вовсе.
Творю чудеса• 07 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
Так дайте ему исправить то, что вы сделали. Не нравится, как стол сервировали? - Зай! Покажи, как тебе было бы удобней, чтобы в следующий раз все было идеально. Ну вы же видите, какой ваш муж, согласитесь с ним раз- другой, но с обязательным исправлением «неправильного»
вентиляторная
• 07 июня 2021
Ответ дляСмурфетта
Помідори не так посадила. Треба було в рядочок, а я саджу квадратом. Доглядати не зручно. Доглядаю я))
фрау Гитта• 07 июня 2021
И у меня такой иногда. Но у меня ответ один - раз ’до’ ничего не сказал, молчи и сейчас, иначе в следующий раз сам будешь разруливать. Перед решением спрашиваю согласен или нет, если согласен - значит даже не смей мне потом высказывать свое фе.
Творю чудеса• 07 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
Ну так отправьте пересадить.
вентиляторная
• 07 июня 2021
Ответ дляТворю чудеса
Ні, цього не було ніколи, він хоче щоб виправляла я. У цьому й проблема.
Смурфетта• 07 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
Васю, так ти ж подивись, мало того шо не в рядок, то ще й квадрат не рівний. От горе. Пересадиш, чи хай так буде?
фрау Гитта• 07 июня 2021
Ответ дляТворю чудеса
’Зай, покажи как тебе удобно что бы было идеально????’
Вы серьезно сейчас? Он ходит как барин носом крутит сам палец об палец не ударив, а Вы стелиться под него предлагаете? Не нравится - сделай сам. Не хочешь - значит нравится. Точка, а не сопли разводить и в рот заглядывать.
вентиляторная
• 07 июня 2021
Ответ дляТворю чудеса
Ну так отправьте пересадить.
’не вмію садити, не зручно доглядати, не зручно полоти, не зручно підв´язувати, не зручно збирати’
Тільки підв´язує. Чому його бісить ця годинна робота - не розумію.
вентиляторная
• 07 июня 2021
Ответ дляСмурфетта
Саме так)) Я ледве виживаю в цьому театрі абсурду))
вентиляторная
• 07 июня 2021
Ответ дляфрау Гитта
Так я не стелюся, в тому й біда. Через це й сварки.
Му ма му ма му• 07 июня 2021
А бы на него переложила задачу и все, не знает-пусть учится
Потом можно его похвалить или покритиковать на ваше усмотрение
Му ма му ма му• 07 июня 2021
Ответ дляфрау Гитта
+100
Смурфетта• 07 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
Не беріть близько до серця. Сприймайте чоловіка разом із його недоліками. Це не ви робите не правильно, а він.
вентиляторная
• 07 июня 2021
Ответ дляСмурфетта
Ну ми ніби адекватні. Не хочеться, щоб він думав, що я якась недолуга. А мені не хочеться думати, що він якийсь ледачий придурок з заточеною десертною ложечкою для мозку.
Творю чудеса• 07 июня 2021
Ответ дляфрау Гитта
Да. Я сейчас серьезно. Своего мужа я так отучила критиковать мои действия. Мої очі бачили, що купували.
вентиляторная
• 07 июня 2021
Ответ дляТворю чудеса
Я у відпустці і займаюсь городиком. Зараз написала йому, чи не вважає він, що занадто обезцінює і критикує мою роботу. Написав, що так не вважає. Я спитала, а що буде, якщо я буду його так ’підтримувати’ Відповів ’Добре’.
Написала, що мало заробляє як для його віку і досвіду. Насправді, нам вистачає, але я вважаю себе бережливою господинею. Він заробляє в 4 рази більше від мене, то я маю сидіти і не квакати? Але побут, діти, робота, той же городик - все на мені. Ходить і правда, як пан, на вихідні і тиче носом у ’непорядки’.
От якось мені незатишно, ніби я виправдовуватись повинна((
фрау Гитта• 07 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
Ваша проблема что Вы не должны оправдываться, а оправдываетесь. И если так уже не первый год, то ничего с этим не поделаете. Даже эти сообщения показывают то что Вы оправдываетесь, а он видит это и ему норм. Надо было не спрашивать в сообщениях, а утверждать в лицо. И сразу, после первых замечаний, а не через года.
Фамильная фондюшница• 07 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
А вирвати ті помідори взагалі?
раз слова не помагають, то може показати себе істеричкою пару разів?
вентиляторная
• 07 июня 2021
Ответ дляФамильная фондюшница
А вирвати ті помідори взагалі?
І лишити дітей на літо без помідорів?
Фамильная фондюшница• 07 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
І лишити дітей на літо без помідорів?
саме так. Діти, будемо без помідорів, бо тато сказали, що мама не так садить..
вентиляторная
• 07 июня 2021
Ответ дляФамильная фондюшница
Ні, дітей не лишу помідорів, а йому дулю замариную. Дуже любить мариновані помідори))
Колись так дістав млинцями, що не такі. Рік не пекла. Більше не гавкав.
Фамильная фондюшница• 07 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
ви ще й маринувати вмієте!
вердикт: чоловік вкрай обнаглів,а ви берете на себе забагато роботи
вентиляторная
• 07 июня 2021
Ответ дляФамильная фондюшница
ви ще й маринувати вмієте!
Дякую! Зробила висновки.
Бабульция• 07 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
мне так удобно.
Спасибо за совет, я буду делать как раньше.
Придумайте еще несколько ответов.