Бесконечность-не предел• 07 июня 2021
Підскажіть лабораторію якій довіряєте
Завтра йдемо робити дитині квантофероновий тест,після збільшеного манту.
Тест не дешевий, тому хотілось би побачити результати точні, а не з похибкою
Діла чи Сінево
Дякую.
І побажайте нам успіхів,бо сил вже немає з цією історією...
Всім здоров´я!
Діла чи Сінево
Дякую.
Всім здоров´я!
Женщинас• 07 июня 2021
Ніякій не довіряю. Якщо дуже принципово, не пошкодую грошей, буду все одно перевіряти в іншій
Бажаю Вам здоров´я, і щоб все було добре!
Калёва Замалёва• 07 июня 2021
Ответ дляБесконечность-не предел
Дякую.
сильно большая манту, кто направил сдать анализ?
Бесконечность-не предел
• 07 июня 2021
Ответ дляКалёва Замалёва
15 мм
Самостійно вирішили,тому що фтизіатр відразу сказала на профлікуаання від туберкульозу.
Калёва Замалёва• 07 июня 2021
Ответ дляБесконечность-не предел
15 мм
правильно делаете, у нас племяннику сделали на температуру манту и когда она увеличилась послали к фтизиатру выписали лекарства, таблетки не давали, потом тоже сдали анализ какой-то и тот ничего не выявил, лучше перестраховаться.
Бесконечность-не предел
• 07 июня 2021
Ответ дляКалёва Замалёва
Так вирішили і зробити.
Хвилювання зашкалюють.