Яка зараз схема запису на вакцинацію для киян, які зараз не входять в першочергові категорії ? на сайті МОЗ нічого толкового не знайшла :(
Зарання дякую за відгуки по темі.
P.S. Тема не для обговорення потрібна чи ні вакцинація. Кого цікавить дане питання, створюйте свої окремі теми. Дякую.
Зарання дякую за відгуки по темі.
Зоркая Зорро• 15 июня 2021
Реєструєтесь у чергу в Дії і паралельно записуєтесь на вакцинацію на Хелсі (в МВЦ).
Из Кукуева я• 15 июня 2021
Через семейного, дия, некот просто в живую очередь на выходных приходят в центр вакцинации
Резвая лошадка• 15 июня 2021
Ответ дляsvetac
не дает, пишет кругом Запис відсутній
Праздники. Поставьте приложение и ночью попробуйте
Резвая лошадка• 15 июня 2021
Ответ дляsvetac
я , думаю, що можна подзвонити на гарячу лінію МОЗ, вони повинні підказати
Официальная позиция выбирать нельзя