Доброго дня.Дуже сильно переживаю.Тому потрібно Вашої допомоги.
У доньки 10 років болить коліно,є трошки спухлість,і вилізла кістка колінна більше,зробили рентген коліна у двох позиціях,це по назначенню ортопеда-травматолога.
Рентген підтвердив хворобу Осгуд Шляттера на одному коліні .Тепер переживаю чи рентген не зашкодить її здоров´ю,так як робили 2 рази.рентген проводився на новому рентгенапараті,але на пльонку..був захист-,жилет.Заспокійте мене будь ласка.