ЗабежАЛОЧКА• 27 июня 2021
Діти крадуть ковпачки
Шаленої популярності набрав неадекватний челендж у соціальній мережі Тік-Ток серед дітей та підлітків.
Один неадекват із мільйонною армією підписників сказав, що круто красти ковпачки з колес авто і його послідувачі одразу почали роботи так само.
Шановні батьки, будь ласка, зверніть увагу на ваших дітей і переговоріть з ними про те, що так робити не варто. Звісно, ніякої кримінальної відповідальності за це не буде, але отримати декілька добрячих підсрачників цілком можливо.
P.S: фото дітей з Варшавського мікрорайону, яких упіймали за цією шкідливою справою