Шопингмонстр• 03 июля 2021
В Еві парфуменрія, хто купував, підкажіть (Бандерас Блу седакшин)
Усю парфумерію собі і своїм купую в Брокарді під час знижок. Але тепер мені потрібно терміново недорогий парфумчик - Блу седакшин було б ідеально на подарунок. Зайшла в Єву і такі парфуми є і ціна на них приблизно 500 грн за 50 чи 80 мл. Яка якість їх? Хто купував , хто розбирається, скажіть чи купувати чи Ева - не місце для купівлі таких речей(елементарно, аби потім не обсипало людину від мого подарунку). Дякую.
Наивная Хо• 03 июля 2021
Это недорогой аромат.
Но, учитывая, что все остальное там подделка.. Не угадаешь
Поросенка• 03 июля 2021
На мейкапе будет еще дешевле, если есть время подождать. Сам по себе аромат легкий, ненавязчивый, но совсем не стойкий. Думаю, что мейкап что ева продают одну и ту же продукцию
Вечный двигатель• 03 июля 2021
Вы его тестили? Может не понравиться. Он такой противный, как по мне(. Но, на вкус и цвет фломастеры разные.
А поговорить?• 03 июля 2021
А ви його тестили? Я на брокі його заказала без тесту. Така вонючка. Продала і перехрестилась. Брала теж десь за такі гроші.