А я с косою• 04 июля 2021

Стрептодермія. Хто стикався, зайдіть

У молого на попі з´явились ранки. Лікар діагностувала стрептодермія.
Лікування - мастити фукорцином і банеоцином маззю.
Мажу від п´ятниці, ранки вже не мокрі, нових не з´явилось.
Скажіть чи довго триває процес? Через скільки все зникає? Поки лікар виписала мазь на тиждень.
Здесь на минутку• 04 июля 2021
Долго мазали, салициловым спиртом вроде, точно дольше недели. И вы же знаете, что мочить нельзя

Ядвига Юсьлегко• 04 июля 2021
Мыть нельзя ни в коем случае... Через неделю станет легче, долго лечится может около 2 недель
3@йk@• 04 июля 2021
долго. Не меньше месяца было лечение, но после первой недели уже было легче
Тарабарщина• 04 июля 2021
Автор, врач выписал мазь Альтарго, 3 дня и все прошло.
автор А я с косою • 04 июля 2021
Ответ дляЗдесь на минутку
Так, те що мочити не можна знаю, лікар казала
автор А я с косою • 04 июля 2021
Блін, на мазі банеоцин пише мастити не більше 7 днів. Добре, за тиждень уточню в лікаря.
Анчо Ус• 04 июля 2021
Очень долго лечили. Реально помогает только синька