Не пью, не курю• 10 июля 2021

Поясніть, будь ласка, чому одні можуть не їсти цілий день, а інші не можуть

витримати і двох годин, щоб не закинути щось в рот?

У мене був період (2 міс), коли я спокійно відносилась до їжі. Я могла цілий день не поїсти і мені було комфортно. А так, усе своє свідоме життя я якщо не поїм, то у мене не комфортне відчуття в шлунку, яке знімається їжею. В чому може бути причина цього? Не можу вже бути із зайвою вагою, набридло! Це така тяжкість, наче камінь звисає з тебе і він тебе от-от потопить. Переїдання взрощує депресію. Я не хочу депресувати, я хочу радіти життю😭Ну, допоможіть хто-небудь порадою і думками на рахунок цього феномену😭 Маєш ж бути якийсь вихід. Я не хочу прожити життя з відчуттям каменю на собі(( Вихід однозначно є! Але де? 😭
Zlatodara• 11 июля 2021
К тому же, еда - это расслабление. Со времен материнского молока. Так снимаем напряжение от самокритики. Как говорится, питательную сисю в рот - сразу в нирване). Ну, это я образно про ложку со вкусненьким).