Видящие_помогите• 15 июля 2021

Питання до бухгалтерів по виплатах

Я ФОП, на рахунок зайшла допомога по вагітності і пологах, з якої я маю заплатити 22 % податку. Питання на який рахунок це платити і як потім решту коштів зняти. З рахунка, на який кинули допомогу, я не можу їх зняти. Ще чи треба звітувати і куди за власне сплачений податок. В соц страх повідомення про поступлення коштів подала
Из ДОМа-2 Я• 15 июля 2021
Вы на нее должны начислить 22% и уплатить, а не из нее
Из ДОМа-2 Я• 15 июля 2021
А всю эту сумму должны отправить сотруднице на счет
автор Видящие_помогите • 15 июля 2021
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Це я сотрудніца)) я народила
Из ДОМа-2 Я• 15 июля 2021
Ответ дляВидящие_помогите
Це я сотрудніца)) я народила
Так вы не должны платить ЕСВ с этой суммы
автор Видящие_помогите • 15 июля 2021
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Тобто ці гроші я не чіпаю? Окремо тоді тих 22% куди зараховувати і відповідно платити? Як це правильно оформити документально?
Из ДОМа-2 Я• 15 июля 2021
Ответ дляВидящие_помогите
Нет. Вы вообще не должны платить ЕСВ. Просто, как обычно, ежемесячно
автор Видящие_помогите • 15 июля 2021
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Повинна. Я фоп і працівниця в одній особі получається. Сама на себе працюю
Из ДОМа-2 Я• 15 июля 2021
Ответ дляВидящие_помогите
Такого быть не может. Нельзя быть с собой в трудовых отношениях
personality• 15 июля 2021
Дання сума не оподатковується. Тільки оплата єсв.
Мастер Пис• 15 июля 2021

может тут есть ответ
Из ДОМа-2 Я• 15 июля 2021
Ответ дляpersonality
И ЕСВ не нужно. Автор ФОП. Она должна продолжать платить ЕСВ ежемесячно не меньше минимального.
personality• 15 июля 2021
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Ну так я і пишу. Вона оплатить єсв, а дана сума не є прибутком. Це допомога.
Мастер Пис• 15 июля 2021
Как ФЛП получить деньги в случае болезни или декрета | Як ФОПу отримати гроші від ФСС?

видео в youtube, если ссылка не открывается
автор Видящие_помогите • 15 июля 2021
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Це я образно щоб пояснити, що допомога мені нарахована. Я фоп, в 30 тижнів пішла на лікарняний по вагітності і пологах. Допомогу мені перерахували на рахунок, який я попередньо відкрила. В соцстраху сказали, що я повинна заплатити 22 % від цієї суми. Але я поняття не маю куди їх платити і як потім це показати щоб допомогу не забрали. Щомісячний єсв 1320 грн я плачу.
Из ДОМа-2 Я• 15 июля 2021
Ответ дляВидящие_помогите
Автор, ФЛП сам определяет базу ЕСВ, но не менее минимальной. Потому, вы не должны насчитывать на эту сумму ЕСВ, но должны продолжать платить ЕСВ ежемесячно, даже во время больничного и отпуска. По 1320 грн ежемесячно
автор Видящие_помогите • 15 июля 2021
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Так, по 1320 я плачу щомісяця, але чому мені тоді сказали платити 22% саме від суми допомоги? Йду відео дивитися
Из ДОМа-2 Я• 15 июля 2021
Ответ дляВидящие_помогите
Не знаю 🤷🏻‍♀️
Я не знаю, що то за відео, я читаю законодавчу базу й податкові консультації. А в законі чітко прописано:
Из ДОМа-2 Я• 15 июля 2021
Ви ще й податковими канікулами можете скористатися й не платит ЄП
автор Видящие_помогите • 15 июля 2021
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Я на загальній системі.
Из ДОМа-2 Я• 15 июля 2021
Ответ дляВидящие_помогите
Я на загальній системі.
Тоді, не вказувати дохід
Из ДОМа-2 Я• 15 июля 2021
Ответ дляВидящие_помогите
Я на загальній системі.
А в моєму скріні вище- для вас не те, що виділено, а п.2
автор Видящие_помогите • 15 июля 2021
Дякую всім. Подивилась відео і плчитала. Споавді, не треба нічого платити