Русалка на ветвях• 16 июля 2021
Подскажите в Бельгию сейчас можно улететь?
Вроде мы в зеленой зоне, читала что можно
БЕЛЬГІЯ
Віза
припинено видачу візи
РЕЖИМ ТИМЧАСОВОГО В’ЇЗДУ
В’їзд громадянам України тимчасово заборонено, крім:
- дипломатів
- громадян, які мають дозвіл на проживання в Бельгії або є резидентами однієї з країн ЄС
- працівників, які надають гуманітарну допомогу у сфері боротьби з коронавірусом
- студентів, які здобувають освіту у Бельгії
- водіїв транспортних засобів, які здійснюють міжнародні пасажирські або вантажні перевезення
- сезонних працівників, які залучені до роботи в сільськогосподарському секторі
- членів родин громадян ЄС, які подорожують із вагомих сімейних причин
- воз’єднання родини;
- візит до законного партнера/одного з подружжя, які не проживають разом через професійні причини;
- візит до незареєстрованого законно партнера, з яким не проживають постійно під одним дахом;
- візит для реєстрації подальшого спільного проживання;
- візит для участі у поховання чи присутності під час кремації;
- візит з метою одруження;
- громадяни, які подорожують з вагомих гуманітарних причин: лікування, догляд за людьми похилого віку, хворими, особами, що потребують спеціального нагляду;
- моряків
- громадяни, що в’їзжають з економічно необхідних причин: науковці, спорсмени, працівники культурного сектору, виконання роботи яких вимагає фізичну присутність в країні
Деталі -
Усі подорожуючі віком від 16 років, які прибувають з-поза меж ЄС та планують провести в Бельгії понад 48 годин, мають заповнювати спеціальну форму «Public Health Passenger Locator Form» за 48 годин до прибуття. Форму можна знайти за посиланням: .
Подорожуючі віком від 6 років повинні мати негативний тест ПЛР, який був проведений не раніше ніж за 72 години до вашого виїзду до Бельгії. Результат тесту повинен бути голландською, англійською, французькою або німецькою.
Обов’язковий 7-денний карантин (самоізоляція) для усіх, хто прибуває з-поза меж ЄС та країн ’червоної’ зони. Громадяни мають сдати тест на COVID -19 на 7-ий день. Ті, хто не дотримується правил, ризикують отримати штраф у розмірі 250 євро.
Якщо громадянин іноземної держави планує перебувати на території Бельгії менше ніж час, який встановлений для проходження карантину, дозволяється виїхати з території країни раніше закінчення строку карантину.
Віза
припинено видачу візи
РЕЖИМ ТИМЧАСОВОГО В’ЇЗДУ
- дипломатів
- воз’єднання родини;
- візит з метою одруження;
- моряків
Деталі -