ТаПрямТам• 22 июля 2021

Джастін і точка самовивозу Розетки

Вже другий раз зтикаюсь, що не можна оглянути товар до оплати. Тобто спочатку гроші, потім видача товару. Раніше такого не було. Перший раз забрала, бо терміново потрібно було і як виявилось дарма, другий раз просто відмовилась і все, потрібно було новою поштою замовляти, Джастін тепер в мене в чорному списку.
Можливо, хтось в курсі, це дійсно нововведення чи просто місцеве самоврядування таке?
Boollet• 22 июля 2021
Вчера забирал посылку в Джастине. Сначала осмотрел, потом оплатил. Если не разрешаю осматривать, пошлите их на хер и больше не заказывайте. Это наложенный платеж. Если осмотреть не дают, то теряется весь смысл наложенного платежа.

РозаЛюксен• 22 июля 2021
Завжди питають чи буду оглядати до оплати
автор ТаПрямТам • 22 июля 2021
Ответ дляBoollet
Отож, я так і зробила, це просто якийсь кам´яний вік.
автор ТаПрямТам • 22 июля 2021
Ответ дляРозаЛюксен
Минулого року так і було, потім деякий час нічого Джастін не замовляла, і ось дві спроби і обидві провальні.