ДА да да• 25 июля 2021

Дарований будинок

Чи є якась можливість, повернути подарований будинок дочці, батькі через суд?Чи це зовсім нереально?
Кокосиха• 25 июля 2021
я за попкорном

KaterionOK• 25 июля 2021
Якщо є підстави, передбачені цивільним кодексом.
фан L.O.S.T.• 25 июля 2021
Если докажите а суде, что человек был невменяемый при дарении официальными документами. Только так.
Красавица писяная• 25 июля 2021
Договір дарування може бути розірваний за взаємною згодою сторін. Якщо хтось (Дарувальник чи Обдаровуваний) не бажає розірвання - в судовому порядку.
автор ДА да да • 25 июля 2021
Ответ дляКрасавица писяная
Якщо батько хоче передарити будинок іншій дитині ,але та якій дарувався спершу не згодна на це.Чи в такій ситуації не має ніяких шансів?
Ms. Сама прямота• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
😂😂😂😂😂
Онанимный пользыватель• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
даже в детстве говорили ’подарки - не отдарки’. не просто так.

автор ДА да да • 25 июля 2021
Ответ дляОнанимный пользыватель
Не бучу тут нічого смішного.Бо та ситуація, яка склалася в родині через це зовсім не весело.
Красавица писяная• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
Шанси завжди є. Наприклад, батько може звернутись до суду і заявити, що помилявся при виборі договору, вважав, що це буде довічне утримання, наприклад, або спадковий договір. Але чи суд розгляне справу на його користь - під великим питанням...
автор ДА да да • 25 июля 2021
Ответ дляКрасавица писяная
О це ж в цьому і питання.Але спробувати можна.
Онанимный пользыватель• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
абсолютно не смешно, а даже очень грустно. когда взрослые люди совершают сделки с недвижимостью, думая, что это игры в бирюльки.
автор ДА да да • 25 июля 2021
Ответ дляMs. Сама прямота
😂😂😂😂😂
Шумелка Мышь• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
Ніяких
Ms. Сама прямота• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
Ви копіюєте відповіді і всім одне і теж відповідаєте)?
автор ДА да да • 25 июля 2021
Ответ дляОнанимный пользыватель
’Не бучу тут нічого смішного.Бо та ситуація, яка склалася в родині через це зовсім не весело.’
Вибачте писала відповідь не вам
Шумелка Мышь• 25 июля 2021
Сусід подарував одній дитині,потім передумав,судився довго і нічого не вийшло.З подарованоі хати син його викинув і забрала його до себе та донька,якій не подарував.
автор ДА да да • 25 июля 2021
Ответ дляMs. Сама прямота
Писала це вам.А іншій людині відправила помилково
Онанимный пользыватель• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
Вибачте писала відповідь не вам
вибачення приймається, але ж все одно скажу те саме:
очень грустно. когда взрослые люди совершают сделки с недвижимостью, думая, что это игры в бирюльки.
когда дарил, понимал, что делает?
Красавица писяная• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
Звичайно можна пробувати, але хоча б позов складіть з адвокатом.

автор ДА да да • 25 июля 2021
Ответ дляОнанимный пользыватель
когда дарил, понимал, что делает?
Біла в тому, що батьки коли дарив він розраховував на допомогу дочки.А тепер цей батько їй не потрібний.Це довга історія
Санта Барбара• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
Нема шансів
Онанимный пользыватель• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
значит, не понимал.
дарение подразумевает безвозмездность.
Санта Барбара• 25 июля 2021
Ответ дляКрасавица писяная
Нема таких підстав для визнання дарування недійсним
автор ДА да да • 25 июля 2021
Ответ дляСанта Барбара
Дуже шкода.
Санта Барбара• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
Дуже шкода.
Чому шкода, він свій вибір свідомо зробив
автор ДА да да • 25 июля 2021
Ответ дляСанта Барбара
Але він не знав, що дочка може так кардинально змінитися після дарування будинку.Він на старості розраховував на її допомогу
Кокосиха• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
Дуже шкода.
в смысле? отец не знал. каких детей он воспитал?
Санта Барбара• 25 июля 2021
Ответ дляДА да да
Від хорошого тата не відмовляються, а будинком хороше ставлення не купується
автор ДА да да • 25 июля 2021
Ответ дляКокосиха
Одним реченням це не пояснити. Від цієї ситуації в нас вся родина в недоумінні, що сестра себе так стала поводити
Красавица писяная• 25 июля 2021
Ответ дляСанта Барбара
Як це немає??? А договір вчинений під впливом помилки? Сама знаю такі випадки, коли розривали саме на цій підставі і саме дарування. Тому що людина добросовісно помилялась і не усвідомлювала, що вчиняє, бо була інша домовленість.