Приму в дар• 26 июля 2021
Як позбутися страху та сісти за кермо????
Ох, дівчатка, це мабуть у всіх новачків так? 14 липня отримала водійське посвідчення, але за кермо так і не сідала, хоча дуже цього хочуууу. Зараз чоловік поїхав у відрядження, і чесно кажучи не в захваті від того що я буду брати нашу машину. Але навкруги всі говорять, що чим більше часу я не сідатиму в машину тим тяжче потім, бо всі навики втрачаються ((( на завтра домовилася з подругою вона має стаж водіння 20 років, вона зі мною покатається по місту, напрацюємо маршрут дім-робота, але вже зараз сильно хвилююся чи вдасться в мене ((((
Приму в дар
• 26 июля 2021
Ответ дляЗаставляличка
Вдасться) сідайте за кермо та їдьте.
Дякую за підтримку!!!
Крапипопка• 26 июля 2021
Подруга вам поможет. Главное с мужем не кайтесь, а то будет орать на вас, желание пропадёт. Или взять платного инструктора
Библиотекарь• 26 июля 2021
Нещодавно обговорювали цю тему. Мені радили наймати інструктора, щоб відпрацювати маршрути. Ви все зможете!
Заставляличка• 26 июля 2021
Ответ дляПриму в дар
Дякую за підтримку!!!
Каждый день нужно ездить, так сформируется навык и страх уйдёт.
Бентливуман• 26 июля 2021
У меня муж наоборот заставлял меня ездить и заталкивал в машину мою, сидел рядом
Приму в дар
• 26 июля 2021
Ответ дляКрапипопка
ООО, як це знайомо, чому і хочу поки його немає навчитися гарно водити, тому що з ним це ад... Сам по собі спокійний, але як тільки я сідаю за кермо, в нього ніби диявол вселяється, а я починаю панікувати і нервувати....
Приму в дар
• 26 июля 2021
Ответ дляБентливуман
А мій на мене кричав!!! Я тепер після цього почала боятися машини (((
Крапипопка• 26 июля 2021
Ответ дляПриму в дар
Знакомая с мужем ездила, потом инструктор в шоке был, говорит ты чего такая зашуганная
Приму в дар
• 26 июля 2021
Ответ дляЗаставляличка
Я розумію, але я як погляну як по місту їздять інші... Ніхто не притримується ПДР (((
Приму в дар
• 26 июля 2021
Ответ дляКрапипопка
Це точно!!!😂😂😂
Кидстаффовна• 26 июля 2021
Ответ дляПриму в дар
а вы думали все соблюдают? нет.
Новопоштинская• 26 июля 2021
Ответ дляПриму в дар
не садитесь с ним за руль) он просто нервничал.
Ездите по максимально безопасному маршруту, потом продвигайтесь дальше, страх будет уменьшаться с каждым разом. Проверено!
Крапипопка• 26 июля 2021
Ответ дляlorena28071970
Если есть страх, то на кой садиться за руль- непонятно...((
У всех есть страх поначалу
Приму в дар
• 26 июля 2021
Ответ дляlorena28071970
Я вважаю це нормальною реакцією, всім нормальним і психічно здоровим людям страшно!!!
Бентливуман• 26 июля 2021
Ответ дляПриму в дар
Это он не прав. Моему мужу надоело меня везде возить поэтому он только способствовал тому, чтобы я скорее начала ездить)
Приму в дар
• 26 июля 2021
Ответ дляНовопоштинская
Дякую!!! Такі коментарі реально вселяють надію, що з часом мій страх зникне!!! І я буду водити машину не гірне чоловіка
КохайтесьЧорнобровi• 26 июля 2021
І в мене чоловік агресивний, коли я вчуся за кермом. Кожна їзда закінчується поганим настроєм і сльозами. Він ніби і не проти, але не заохочує, а навпаки залякує ’а ти в когось в´їдеш! а ремонт хто буде робити?!’
Така печаль, а хочеться їздити..
lorena28071970• 26 июля 2021
Ответ дляПриму в дар
Ну да, ну да...а есть еще категория женщин, адекватно оценивающих свои способности. Как-то:’Ежели я боюсь руля, то мне там точно не место’.
Приму в дар
• 26 июля 2021
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Така печаль, а хочеться їздити..
Один в один описали мою ситуацію!!! Навіть тими ж словами
КохайтесьЧорнобровi• 26 июля 2021
Ответ дляПриму в дар
Сестра
Лишається сподіватись, що хтось адекватніший натренує, ну і самі досвіду наберемось
Борода• 26 июля 2021
Вы права покупали что ли? Почему у вас должно не получиться?
И если муж нервный, правильно пишут, не надо с ним ездить. Хотя бы первое время. Так что его командировка - это прям очень удачно)
Королева красоты• 26 июля 2021
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Така печаль, а хочеться їздити..
Правильно он говорит!
Приму в дар
• 26 июля 2021
Ответ дляКоролева красоты
Как Вы получили права без вождения???
Всмислі без водіння? Я не говорила цього, я відкаталася 10 занять по 2 години з інструктором!!! Але коли ти з інструктором і в нього під ногами є педалі то одне, інша справа коли ти сідаєш і їдеш сама)
Приму в дар
• 26 июля 2021
Ответ дляКоролева красоты
Правильно он говорит!
А що ж тут правильного?