КоролеВешна• 07 августа 2021
По слідам вчорашньої теми
Дівчата, не спала всю ніч.. Написала сьогодні мені полька в фб, що в неї з ним нічого не було і вона хотіла лише помститись так своєму чоловіку. Але навіть якщо фізичної зради і не було, то зі сторони мого чоловіка була зрада моральна - він точно хотів ту польку, вона йому подобається, бо інакше він би не погодився на цю аферу. В нього напевно був мотив - поляк її кидає, а мій залишається з нею, хоча зрозуміло, що він заперечує це. Полька його використала, бачила, що він їй подобається, але в останній момент напевно не зважилась з ним на секс, вирішила бути з поляком. Але сам факт, що все залежало від неї, мій був на поводку і готовий був з нею кохатись це 100%. Як з такою людиною жити далі, довіряти? Напевно, ніяк(( Краще напевно би фізично зрадив..
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2955733 - ось моя вчорашня тема
Пацелуйнитуда• 07 августа 2021
Автор пишите мужу, пусть постель новую купит, вы старую поменяете ....
Накой он вам нужен, не пишите и не звоните,
КоролеВешна
• 07 августа 2021
Ответ дляДА да да
Вы с поляком договорились?
Ні, він запитав що я планую робити, я сказала, що розлучаюсь, він сказав, що він теж
КоролеВешна
• 07 августа 2021
Ответ дляПацелуйнитуда
Яку постіль, не зрозуміла?