Бяки-козяки• 11 августа 2021
Найгірший банк, який?
Напишу свою відповідь пізніше, я в шоці і від банку і від обслуговування.
Меряю линейкой• 12 августа 2021
Ответ дляЦаревна_несушка
Ощад
УкрСиббанк
Форвард
УкрСиббанк
Форвард
Удивлена присутствием в этом списке Укрсиба.
Бабочки в моём животе• 12 августа 2021
Ответ дляМеряю линейкой
А я не удивлена.
У меня знакомая в ’Укрсибе’ проходила стажировку - так ей там прямым текстом говорили, типа ’Наш банк не заинтересован в бедных клиентах’. Для меня это был просто шок - клиентоориентированность просто нулевая.
Бяки-козяки
• 12 августа 2021
Я здивована, чесно. Всіх Приват влаштовує, а що кошти не відразу зараховуються, що до оператора добитися дуже тяжко, щось не працює весь час, черги кілометрові, оператори сонні, некваліфіковані мухи, при тому, що все автоматизовано, одного клієнта обслуговують 40 хв в середньому, на рівному місці без причини блокують карти і ще багато, багато всього, а їх Приват 24 - це кошмар.
Телепузик• 12 августа 2021
Ответ дляМир Мир Мир!
Пумб
да ладно, в чем? как по мне, то нет лучше банка
Телепузик• 12 августа 2021
Ответ дляБяки-козяки
Невже всіх влаштовує Приват? Це в мене на нього лише алергія?
у мене гірше -
Телепузик• 12 августа 2021
Ответ дляБабочки в моём животе
А я не удивлена.
у мене у Укрсібі оператор згубила копії мої документів (зарплатний проект), так вона мені подзвонила и наказним тоном виманала:’ терміново прибути...’ була послана