Мудрецыха мира сего• 17 августа 2021

Сьогодні, 17 серпня, народному улюбленцю Андрію Кузьменку, було би 53

Сьогодні, 17 серпня, народному улюбленцю Андрію Кузьменку, більш відомому як Кузьма Скрябін, виповнилося б 53 роки 💔
Легенда.
Ти як був єдиним в Україні толковим музикантом, який при цьому чудова людина - так ним і залишився. Один у своєму роді, унікальний.

В рот не ложи• 17 августа 2021
Ответ дляЯ натуралка
Говорят, он не поддержал ’майдан’, высказывался против, и вот итог...

’Молоковоз’ какой-то...
более того, он учувствовал в полит агитации за Яныка.

Это потом быстро затерли, со словами ’ошибся, с кем не бывает’, потом пошла волна ’я вне политики, я за народ’.. Короче..
Мне было про него понятно все.

Я натуралка• 17 августа 2021
Удалено администрацией...
Я натуралка• 17 августа 2021
Ого!.. Дак там его конкретно смяло!..
Я натуралка• 17 августа 2021
автор Мудрецыха мира сего • 17 августа 2021
Ответ дляКотя_люлю
При жизни был не особо то и звезда...а теперь все так его любят...прям капец...
Кучма й той на похорони букет послав.
Як Вам не соромно?
В рот не ложи• 17 августа 2021
Ответ дляНа иголках
Просто оставлю здесь
Сумы, Зеленый театр
художнику оторвать руки
Котя_люлю• 17 августа 2021
Ответ дляМудрецыха мира сего
Кучма й той на похорони букет послав.
Як Вам не соромно?
Чого мені повинно бути соромно?соромно повинно бути тим хто людину тільки після смерті цінувати починає...він не був зіркою першого ешелону...а після смерті всі масово його залюбили,навіть ті ,хто його раніше не слухав...

Я натуралка• 17 августа 2021
Ответ дляВ рот не ложи
художнику оторвать руки
Во-во!.. Агутин какой-то!..
Стопудова• 17 августа 2021
Ответ дляЯ натуралка
Удалено администрацией...
А слабО перепрыгнуть его выше ?
Стопудова• 17 августа 2021
Ответ дляЯ натуралка

’Молоковоз’ какой-то...
Раскачиваете ?
Ню - ню ((((