Админко• 23 августа 2021

Чи нормально буде подарувати чисто символічно?

У двоюрідного брата народився син. Запросили в гості, так просто на чай. З пустими руками не підеш і магазини вже більш-менш нормальні у нас закриті. Вирішили подарувати квіти, торт, памперси, вологі серветки (3 великі упаковки) і + 9 кг. порошок. Чи нормально буде?
Чучело-Мяучело• 24 августа 2021
Автор, нормальный подарок. Главное, угадать с торговой маркой. Если хаггис элит софт и салфетки хаггис, то отлично. Салфетки идут как влажная туалетная бумага, очень мягкие, не царапучие, лучше других подходят для кожи новорождённого.

Грибной_Дождик• 24 августа 2021
Ответ дляАдминко
Ви знаєте, коли я бачу людину, яка краще купить собі цигарки з пивом, замість того, щоб купити дітям фрукти, то краще подарую якісь речі, ніж гроші
Зачем вы общаетесь с этой мамой, ходите в ее дом, к ее ребенку, если такая неприязнь? Общайтесь отдельно с братом.
Nana-5b97• 24 августа 2021
Хороший подарок, но порошок можно не дарить