Мао_Мяо• 06 сентября 2021
Эпиляция
Сделала первый раз. Сразу результата не увидела. Сейчас прошло 5 дней, волосы как росли так и ростут.
Сказали, что через 10 дней начнут выпадать 15,%волосков..
Как у вас девченки проходил этот процесс?
Дядя Жора• 06 сентября 2021
если бикини то могу сказать
100% не будет никогда
навсегда тоже не будет
100% не будет никогда
навсегда тоже не будет
Украиночка• 06 сентября 2021
Не переживайте, скоро почнуть випадати, після 3-4 процедури волосків може стати навіть більше, але наступні вже дадуть класний результат.
лазернв епіляція це найкраще що зі мною сталось з бьюті процедур
Мао_Мяо
• 06 сентября 2021
Ответ дляУкраиночка
Спасибо
Секс-Бомба• 06 сентября 2021
Я робила на олександритовому лазері бікіні і пахви. Після першої процедури волосся припинило рости, за два тижні випало якщо на 80%, то дуже багато. Рости почало через три тижні, але місцями і повільніше.
Дядя Жора• 06 сентября 2021
Ответ дляСекс-Бомба
а я уже 8лет делаю лазер)
Мао_Мяо
• 06 сентября 2021
Ответ дляСекс-Бомба
А я даже не спросила какой это лазер.