ЭтаваНиМожетБыть• 12 сентября 2021

В школі зробили ремонт в туалеті

Варто бити тривогу чи це норма?
Скільки днів зачекати для звернення з цього питання до директора?
Тень льва• 12 сентября 2021
ну штора/жалюзи и нет проблемы

автор ЭтаваНиМожетБыть • 12 сентября 2021
Ответ дляТень льва
ну штора/жалюзи и нет проблемы
Їх не має. Ні штор, ні жалюзей.
Туалет робочий
Семен Семеныч• 12 сентября 2021
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Їх не має. Ні штор, ні жалюзей.
Туалет робочий
Идите к директору срочно.
Точный сантиметр• 12 сентября 2021
Если туалет уже рабочий, то незамедлительно
палка-копалка• 12 сентября 2021
Интересное решение. Может, их закрасят до середины?
ШобВам_КакНам• 12 сентября 2021
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Їх не має. Ні штор, ні жалюзей.
Туалет робочий
Сочувствую. Я бы сразу же подняла вопрос. Это не нормально.
luda-00• 12 сентября 2021
Пленкой цветной бы заклеить.
Оле Лукойе• 12 сентября 2021
мало того, что перегородок нет.. так еще и стекло...
спросите у директора - он этот туалет посещает? ничего не смущает?
Гага Газу• 12 сентября 2021
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Їх не має. Ні штор, ні жалюзей.
Туалет робочий
Є плівка спеціальна, але директору треба нагадати.

Ответ дляluda-00
Пленкой цветной бы заклеить.
Я тед так думаю. Бо жалюзі не надійно для школи.
АяВсёЗнаю• 12 сентября 2021
А то что между унитазов нет перегородки это норм?
ГЛЮкоза• 12 сентября 2021
Ладно жалюзі, а перегородки де?
Дуболом• 12 сентября 2021
Ответ дляГага Газу
Всіх хто це робив, треба заставити ходити виключно в цей туалет.
Ответ дляОле Лукойе
Я про перегородку навіть ге подумала.
Дійсно чого її не має?
Стеклянная мышь• 12 сентября 2021
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У нас в школе заклеено белой пленкой . Может ещё руки не дошли?
Гага Газу• 12 сентября 2021
Ответ дляДуболом
З директора почати)
Додекаэдр• 12 сентября 2021
Хай директорка в той туалет сама ходить на загальний огляд.
АяВсёЗнаю• 12 сентября 2021
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я про перегородку навіть ге подумала.
Дійсно чого її не має?
Это как детям ходить? Трусы снимать друг перед другом? Не туалет, а издевательство. Поднимать этот вопрос в школьном чате и срочно идти к директору.
НаливайКа• 12 сентября 2021
не могу понять - ракурс фото. это что, из окна? и каждый кто идет, заглянуть может?

Голубец• 12 сентября 2021
Ответ дляДодекаэдр
за новими санітарними нормами у всіх туалетах в школі повинні бути двері, в тому числі в початковій школі
Берюковна• 12 сентября 2021
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я про перегородку навіть ге подумала.
Дійсно чого її не має?
Меня именно ее отсутствие смутило. Вот как там можно расслабиться?))
Кидстаффовка• 12 сентября 2021
Наверное, этот туалет еще в стадии ремонта
Голубец• 12 сентября 2021
йти буквально завтра, і щодо перегородок з дверима в першу чергу.
Кинг-Конгша• 12 сентября 2021
краской закрасить пол окна
Брюнетка в Мармеладе• 12 сентября 2021
Ответ дляГолубец
Це точно? А якщо їх немає?
Смурфетта• 12 сентября 2021
Ответ дляКинг-Конгша
краской закрасить пол окна
А половина для высоких извратов оставить?напоркуа?
Брюнетка в Мармеладе• 12 сентября 2021
Ответ дляКинг-Конгша
краской закрасить пол окна
Если будут перегородки, то и окно можно не заклеивать. Ничего видно не будет
Голубец• 12 сентября 2021
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Це точно? А якщо їх немає?
точоно : Санітарні вузли
31. У закладах освіти необхідно передбачити внутрішні санітарні вузли з підведенням до умивальників холодної та гарячої проточної води з облаштуванням диспенсерів з паперовими рушниками (або електрорушників) та рідкого мила.

В туалетних кабінах на відстані 0,1 м від підлоги встановлюють непрозорі двері висотою не менше 1,5 м із замком, що замикається з середини. Кабіни відгороджують одна від іншої непрозорими стінками висотою не менше 1,75 м на відстані 0,1 м від підлоги.

При виборі санітарного обладнання рекомендується надавати перевагу чашам Генуя. У разі встановлення унітазів необхідно забезпечити наявність у кабінках одноразових гігієнічних накладок.

Санітарні вузли оснащуються диспенсерами з туалетним папером.

Санітарні вузли для 1 - 4 класів повинні бути обладнані дитячими унітазами або чашею Генуя.

У санітарних вузлах для учнів (окремих для хлопчиків і дівчаток), які розміщуються на кожному поверсі закладу освіти, слід передбачати спеціально обладнану кабіну для використання її особами з інвалідністю, у тому числі тими, що пересуваються на кріслах колісних, за допомогою милиць чи інших засобів.

https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz...
Мадам Тю-лю-лю• 12 сентября 2021
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
видно-не видно, по фиг, на мозги детям все равно будет давить
Брюнетка в Мармеладе• 12 сентября 2021
Ответ дляГолубец
точоно : Санітарні вузли

За цим має хтось слідкувати? У нас в школі є перегородки, але немає дверей. Моя дитина в туалет принципово ходить у вчительський.