Ms. Любмая жена• 14 сентября 2021

Что делают эти секретаря?

Девушка Прасковья• 14 сентября 2021
Секретари!

Печальки.нет• 14 сентября 2021
вы что не знаете что делают секретари?
Катька Пушкарева• 14 сентября 2021
Вас туда не возьмут, нужно быть грамотным.
Я б такое не носила, но продаю• 14 сентября 2021
Если Вы не знаете, что делает секретарь судебного заседания,то зачем смотрите такие вакансии?
Марфушечка душечка• 14 сентября 2021
То не доллар то гривна
Зайканалужайке• 14 сентября 2021
автор, вас не возьмут точно туда, даже на этот мизер)))
Носки на подтяжках• 14 сентября 2021
Ведут заседание суда ’Встать суд идёт...’, протокол заседания, организационные моменты. Секретари.

Муууумие• 14 сентября 2021
Живут там днем и ночью
Носки на подтяжках• 14 сентября 2021
Ответ дляМарфушечка душечка
То не доллар то гривна
Точно, а то может автор подумала что огромная зарплата у секретаря
СтелькаОТединицы• 14 сентября 2021
Этим вакансиям там больше лет, чем мне
VIKYSIA• 14 сентября 2021
Ответ дляКатька Пушкарева
На 4400грн нужно ещё быть грамотным? Ну это ваще наглость
Катька Пушкарева• 14 сентября 2021
Ответ дляVIKYSIA
Действительно
Персонаж Аноним• 14 сентября 2021
Ответ дляМарфушечка душечка
То не доллар то гривна

И грустно, и смешно..
Леди_на_драндулете• 14 сентября 2021
Секретутят
Барбитта• 14 сентября 2021
Впахивают
Луноликая Вика• 14 сентября 2021
вам тяжело открыть вакансию одним кликом?
Луноликая Вика• 14 сентября 2021
Посадові обов´язки

- Здійснювати судові виклики та повідомлення в справах, які знаходяться у провадженні судді; оформлювати заявки до органів внутрішніх справ, адміністрації місць попереднього ув’язнення про доставку до суду затриманих та підсудних осіб, готувати копії відповідних судових рішень.

- Здійснювати оформлення та розміщення списків справ, призначених до розгляду.

- Перевіряти наявність і з’ясовувати причини відсутності осіб, яких викликано до суду, і доповідати про це головуючому судді.

- Здійснювати перевірку осіб, які викликані в судове засідання, та зазначати на повістках час перебування в суді.

- Забезпечувати фіксування судового засідання технічними засобами згідно з Інструкцією про порядок фіксування судового процесу технічними засобами.

- Ведення журналу судового засідання, протоколу судового засідання.

- Виготовлення копії судових рішень у справах, які знаходяться в провадженні судді.

- Здійснення заходів щодо вручення копії вироку засудженому або виправданому відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу України, за дорученням судді здійснювати заходи щодо дачі підсудним або засудженим підписки про невиїзд.

- Оформлення для направлення копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі й фактично не були присутніми в судовому засіданні при розгляді справи.

- Виготовлення виконавчих листів у справах, за якими передбачено негайне виконання.

- Оформлення матеріалів судових справ і здійснення передачі справ до канцелярії суду
Пожмаковна• 14 сентября 2021
Ответ дляЛуноликая Вика
Посадові обов´язки

За такую зарплату сами пусть работают.
НуПогоди!• 14 сентября 2021
в нашем городишке, чтобы устроится таким секретарем взятку надо занести 500$

Бубль Гум)• 14 сентября 2021
Ответ дляНуПогоди!
Что? На минималку?
НуПогоди!• 14 сентября 2021
Ответ дляБубль Гум)
Что? На минималку?
именно
Тушь для2го класса• 14 сентября 2021
Вы попробуйте туда устроиться :)
Бабка в тапках• 14 сентября 2021
Зазвичай на такі посади йдуть юристи-випускники, або ще під час навчання. Пару років секретарем, переходиш на посаду помічника, ще кілька років, і здаєш екзамен на суддю.
Цветов Мне срочно• 14 сентября 2021
Ответ дляVIKYSIA
4400 это для замыливания глаз. Если хорошие отношения с руководством, то будете получать в конверте сколько договоритесь.