Люблю кетчуп• 01 октября 2021
На день козацтва що купуєте хлопчикам в садочок?
Купуєте подарунки дітям на свята? Якщо так то що і на яку суму?
Люблю кетчуп
• 01 октября 2021
Не питайте нащо. То ідея не моя а виконувати мені((( Дівчат вітаємо на 8 березня а хлопчиків на 14 жовтня.
Я шалунья• 01 октября 2021
14 день защитника ,а это и девочки и мальчики которые уже воевали .Что защищают мальчики в садике ?горшок от чужих посягательств ?
УраганнаЯ• 01 октября 2021
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
На мульон.
Козаки в калготках безцінні.
Вітати тільки тих, у кого сухі колготи
Люблю кетчуп
• 01 октября 2021
Ответ дляНа паровозе
А чого тільки хлопчикам?
Дівчат вітатимемо на 8 березня.
Якась дурня з цими вітання, але це вже останній рік в садочку і моя черга . Нічого міняти вже не буду , маю щось придумати.
Люблю кетчуп
• 01 октября 2021
Ответ дляЯ шалунья
Ви про це хочете поговорити?
Я ні.
Я прийшла за порадою що можна купити а не сперечатись про доцільність. Я не маю на те сили.
Я ні.
Интеллектуальные оладьи• 01 октября 2021
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви про це хочете поговорити?
Я ні.
в армию будет идти ваш мальчик?
Я шалунья• 01 октября 2021
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви про це хочете поговорити?
Я ні.
так забейте и скажите им ,что это дурня все .И вам спокойнее и может до них дойдет
Cамая умная• 01 октября 2021
знову все переводять в статеву площину.
купіть уже цукерок всім дітям, якщо так пече святкувати/купувати/вітати.
тепер уже захисником вітчизни може бути кожен/кожна, але до чого тут діти в дитсадку.
Люблю кетчуп
• 01 октября 2021
Ответ дляCамая умная
знову все переводять в статеву площину.
Які цукерки? Ви хочете щоб мене батьки живцем зжерли? )))
В кожного другого алергія, кожен третій не вживає магазинне і т. д…
Неутомимые шахматы• 01 октября 2021
Ответ дляЛюблю кетчуп
Дівчат вітатимемо на 8 березня.
а что девочкам обычно дарите? на какую сумму? если последний год в саду (я так понимаю выпускная группа?) можно уже что-то к школе присмотреть, бутылка там для воды, ланчбокс, папка для трудов или, не... пеналы обычно на выпуск дарят всей группе
Cамая умная• 01 октября 2021
Ответ дляЛюблю кетчуп
та й таке)
ну, може, яблук тоді)