Пыхтелка• 02 октября 2021

А чего это у нас дистанционка, а сегодня по Киеву движ?

Возле радуги какие-то соревнования....На Контрактовой выставка или что оно там...
Как это понимать? Народу достаточно хлеба и зрелища, а учиться это лишнее?
Головная• 02 октября 2021
Конечно. Все животные равны, но некоторые равнее
Гигиенишвили• 02 октября 2021
Угу,зачем учиться, пускай будут рабами , а своих они выучат платно
ЛедиДи• 02 октября 2021
Это все вакцинированные движ устроили, а у вас школа нет.
Бывает и такое• 02 октября 2021
Где у вас дистанционка?
Банан-барабан• 02 октября 2021
Дистанционка зависит именно от вашей школы, а не по Киеву. В новостях вообще пишут, что в Киеве нет в школах дистанционки.
Смячиком• 02 октября 2021
На минулих локдаунах тоже кабуки відкрири а спортзали ні
То саме і зараз

Але у Львові ніяких онлайнів немає
кружкаЭсмарха• 02 октября 2021
Може людина про ВУЗ, а не про школу.
Банан-барабан• 02 октября 2021
https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3324527-v-...
Станом на 29 вересня в Україні на дистанційному навчанні перебувають 2 505 шкіл, де не вакциновані від коронавірусу 80% працівників.
Зараз, за словами Шкарлета, в Києві та Сумській області в повноформатному режимі працюють усі школи. Найменше шкіл станом на 29 вересня перебувають на дистанційному навчанні в Харківській області - 11 закладів освіти, у Дніпропетровській - 10, на Кіровоградщині - 32.
Батя, я стараюсь!• 02 октября 2021
Какая дистанционка? вчера учились и в пн идем в школу.
Анчо Ус• 02 октября 2021
У фешенебельному готелі Rixos Prykarpattya відбувається смарт-вечеря за участю журналістів. Тут зібралися депутати фракції, чиновники Кабінету міністрів та Офісу президента. Вечеря проходить в невимушеній обстановці в ресторані готелю. Серед гостей помітили прем´єр-міністра Дениса Шмигаля і заступника голови офісу Зеленського Кирила Тимошенка

Гостей смарт-вечері в Трускавці гарно пригощають — столи ломляться від їжі. На вибір пропонують велику кількість різних закусок, десертів і дорогих напоїв — шампанське, вино та віскі. Також пропонується розваги — настільний теніс та більярд

Упс, как неудобненько(нет) им пофиг на ваших детей!
Анчо Ус• 02 октября 2021
Ответ дляБатя, я стараюсь!
По львовской обл дистанционка, по школам уровень уколов до 15%, учителей за это терроризируют до.
Родители лохи жуют сопли и молчат, терпят это издевательство молча, никто кроме меня не поднял вопрос о незаконности до.
Людям норм быть рабами.
И это я не требую колоть учителей, я говорю о незаконности до.
автор Пыхтелка • 02 октября 2021
Ответ дляБывает и такое
Где у вас дистанционка?
В кпи , например и в техникуме
Яичница с беконом• 02 октября 2021
у нас нет дистанционки троещина 6 класс у дочки
автор Пыхтелка • 02 октября 2021
Ответ дляБанан-барабан
Так кроме школ еще есть ВУЗы и техникумы
автор Пыхтелка • 02 октября 2021
Ответ длякружкаЭсмарха
Може людина про ВУЗ, а не про школу.
Про ВУЗ и техникум.
автор Пыхтелка • 02 октября 2021
Ответ дляСмячиком
То саме і зараз

Але у Львові ніяких онлайнів немає
Универы тоже не 5а дистанционке у вас?
Бывает и такое• 02 октября 2021
Ответ дляАнчо Ус

А что им ’неудобненько’? Эта вечеринка вообще не секрет. Вчера даже по радио на работе слушала, что они там гульванить оба выходных будут, ещё думала ’домяукались, вот это новости... Ни уму, ни сердцу’
Бывает и такое• 02 октября 2021
Ответ дляПыхтелка
Так к чему призываете? Чтобы всех открыли, или всех закрыли?
автор Пыхтелка • 02 октября 2021
Ответ дляБывает и такое
Почему им можно так кутить , а студентам нужно на дистанционке?
Анчо Ус• 02 октября 2021
Ответ дляБывает и такое
Да тут не в секретах дело. Просто кому то нужно уколоться, чтоб получить свои конституционные права, а кто то «вася» и ему просто все можно.
Бывает и такое• 02 октября 2021
Ответ дляПыхтелка
Вы уверены что верно адресуете этот вопрос?
Если что, у меня они не спросили))
интайм_не_предлагать• 02 октября 2021
Ответ дляПыхтелка
Универы тоже не 5а дистанционке у вас?
У нас тоже в коледже на 2 недели три группы отправили на динстанционку. Дети в тех групах забалели короной. С понедельника вроде вызодят если ничего не поменяется.
ХикориДикори• 02 октября 2021
Ответ длякружкаЭсмарха
Може людина про ВУЗ, а не про школу.
И вузы учатся многие
ХикориДикори• 02 октября 2021
Ответ дляПыхтелка
Вузы нормальные учат😂
кружкаЭсмарха• 02 октября 2021
Ответ дляХикориДикори
Вузы нормальные учат😂
КНУ нормальний на дистанційці
ХикориДикори• 02 октября 2021
Ответ длякружкаЭсмарха
КНУ нормальний на дистанційці
Богомольца учатся, Драгоманова учатся, остальные бабло срубили и детей по домам
Неправдиша• 02 октября 2021
Ответ дляАнчо Ус
Людям норм быть рабами.
https://www.infopotik.com.ua/u-shkoli-na-rivnenshh...
Ось що розповідає директорка закладу Тетяна Макарчук:

“Управління соціально-культурної сфери Володимирецької селищної ради нам прислало лист, в якому інформували, що з 27 вересня впроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи із призупиненням освітнього процесу з закладах загальної освіти, в тому числі і в Степангороді; навчання рекомендували здійснювати за дистанційною формою. Інтернет у Степангородській школі є, педагоги вже мають досвід. Але у школу звернулися батьки (майже 150 заяв) з вимогою провести батьківські збори щодо недопущення дистанційної форми навчання і продовжити навчання школярів очно, оскільки до невакцинованих вчителів батьки претензії не мають. Інакше будуть звертатися до суду із скаргою на свідоме ненадання якісної освіти у школі. Про такі ж збори просили і вчителі закладу. 24 вересня такі збори делегатів від батьків, вчителів і працівників школи відбулися. Батьки апелювали тим, що не всі можуть забезпечити учнів гаджетами для дистанційного навчання (є родина, де на 5 учнів один смартфон), а серед жителів Степангорода та зокрема серед учнів та вчителів школи немає офіційно зареєстрованих випадків захворювань на covid-19. Учителі не проти вакцинації, але не впевнені у якості тих вакцин, які їм пропонують, а вакцинуватися чи ні – це особиста справа кожного, і примушувати до цього ніхто не має права. У результаті шляхом голосування прийняли рішення продовжити з 27 вересня у закладі навчання за очною формою за умови дотримання всіма маскового режиму, дистанції та з використанням дезінфікуючих засобів“.
👍🏻
Все бы так сделали)
Анчо Ус• 02 октября 2021
Ответ дляНеправдиша

👍🏻
Все бы так сделали)
Спасибо за нужную информацию.
автор Пыхтелка • 02 октября 2021
Ответ дляХикориДикори
И вузы учатся многие
Какие например не ушли на полную или частичную дистанционку?
автор Пыхтелка • 02 октября 2021
Ответ дляХикориДикори
Вузы нормальные учат😂
А нормальные это какие? И с каких пор КПИ считается отстоем?